lekarz Maria Klein

Endokrynolog

Lekarka koszmarna. Poszłam do niej w 13 tyg ciąży kiedy po badaniach ginekolog stwierdziła niedoczynność tarczycy. Zadzwoniłam do przychodni i powiedzieli ze nie ma miejsc ja na to że w ciąży jestem to w takim razie powiedzieli zeby przyjść zapytać się lekarki czy przyjmie lub jakiś nieodległy termin wyznaczy. Co tez zrobiłam. Weszłam do gabinetu i lekarka na moja prośbę czy mogła by mnie przyjąć bo jestem w I trymestrze ciąży i właśnie wyszło z badań że mam niedoczynność, zeee.... i tu mi przerwała z pretensją i nie dała dopowiedziec że poczekam do ostatniego pacjenta lub niech wyznaczy inny termin wcześniejszy niż za 10 miesięcy we wrześniu ;/ tylko nawrzeszczała że nie ma miejsc, ze ją nie obchodzi bo takie są kolejki i ona mi nic nie poradzi na to.To ja już wkurzona; to co ja mam zrobić jak jestem w ciąży a nie chcą mnie przyjąć?. To ona znowu że takie sa kolejki i nic mi nie poradzi. Dodam do tego że szanowana p-ani za przeproszeniem Dr spóźniła sie ponad 40 minut do pracy;/ PORAŻKA. Skończyło sie na wizycie prywatniej. Nie polecam tej pani, niemiła, opryskliwa i do tego traktuje ludzi w podły sposób.

PRZESTRZEGAM wszystkich pacjentów przed tym człowiekiem, bo nie powinno nazywać się tej pani lekarzem. Przynosi wstyd środowisku lekarskiemu. Jest nieuprzejma, arogancka, krzyczy na pacjentów, wyśmiewa ich problemy i objawy choroby, a ponadto nie posiada za grosz kompetencji i wiedzy. Sposób bycia i odnoszenia się do drugiego człowieka poniżej wszelkiej skali - wyszłam z gabinetu z płaczem.

Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią

Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią