lek. med. Maria Knajdek-Dziel

Moja opinia jest raczej historią jak jeden lekarz przez brak kompetencji naraził mnie na największy stres w życiu. Pani doktor podczas wizyty ..ból w oku..w trybie pilnym wysłała nas (z córką lat 19) na oddział neurologiczny, bo zdiagnozowała obrzęk tarczy nerwu wzrokowego..i powiedziała że coś uciska na nerw w mózgu (czytaj guz-taka była sugestia podczas rozmowy.. wyszłam blada z gabinetu, z przekonaniem, że jest koniec świata).... Nie muszę pisać, co przeżyłam szukając pomocy, myśląc, że moje dziecko ma guza w mózgu.. Koszmar... Trafiłyśmy jednak na super kompetentnych lekarzy w Bydgoszczy( ...

Trafiłyśmy jednak na super kompetentnych lekarzy w Bydgoszczy( dr Łukasz Sokołowski)...oczy ze zdumienia przecierali....nawet podstawowa diagnoza się nie potwierdziła.. Nie było żadnego obrzęku, rezonans czysty.. leczenie czysto okulistyczne.. usłyszałam tylko w klinice bydgoskiej... Przykro mi, że ktoś naraził Panią niepotrzebnie na taki stres... brakowało diagnozy eliminacjnej.... Niestety zbyt często to się zdarza

Nie polecam..po rozmowach ze znajomymi Pani doktor ma taki styl....diagnozuje bez przemyślenia jak to wpłynie na stan psychiczny pacjenta...
Tydzień z życia... córka miesiąc przed maturą niepotrzebnie spędziła prawie tydzień w szpitalu..a wystarczyło podejść do diagnozy rzeczowo.
.. Obym nigdy więcej tego nie przechodziła..
I jeszcze .. Żeby tak lekarz zadzwonił po takiej diagnozie po czasie i się zainteresował co z pacjentem i czy dając taką poważną sugestię się aby nie pomylił..a tu cisza.. Kasa się zgadza.

Niesamowicie rzeczowa osoba, podejście życzliwe i profesjonalne. Ogromna wiedza i pomoc. Dodatkowo gabinet schludny, czysty, świetne podejście do dzieci.

W końcu prawidłowa diagnoza!!!!!!! Po wielu wizytach u różnych okulistów ulga. Bardzo dobra opieka lekarska i odpowiednie leczenie. Dziękuje serdecznie. Wdzięczny pacjent - Marek

W końcu prawidłowa diagnoza!!!!!!! Po wielu wizytach u różnych okulistów ulga.
Bardzo dobra opieka lekarska i odpowiednie leczenie.
Dziękuje serdecznie.
Wdzięczny pacjent - Marek

Raczej nie polecam, mimo iż Pani jest miła, nie wzbudziła mojego zaufania. Zdawkowo odpowiadała na pytania, nie zrobiła wszystkich badań. Mimo silnego bólu oka i głowy nie zbadała np. ciśnienia w oku. Leczyła mnie, na chore, oko... jak się później okazało, być może zupełnie nie potrzebnie. Proponowała również korekcję wzroku okularami. Jak się okazało, oczy mam zupełnie zdrowe i bez żadnej wady!

cena zależy od ilości wykonanych badań.

cena zależy od ilości wykonanych badań.

Jestem bardzo zadowolony z świadczonych usług. Badania są dokładne a cena przystępna.

bardzo profesjonalna, uprzejma, wiarygodna pani doktor. Udzieliła mi porady w nagłej sytuacji, mogę liczyć na wizyty kontrolne. polecam jestem bardzo zadowolona.

Kompleksowa wizyta z doborem soczewk, nauką zakładania oraz z wizytą kontrolną. Super. Soczewki na miejscu wraz z płynami. Zawsze można liczyć na pomoc w razie jaichkolwiek komplikacji. Polecam, jeśli chcesz nosić soczewki to tylko u Pani doktor Dziel.

Jestem stałą pacjentką pani doktor. Bardzo jestem zadowolona z opieki nade mną. Zawsze profesjonalnie i solidnie jestem zdiagnozowana. Pani doktor ciągle się rozwija, kupuje nowy sprzęt do badań specjalistycznych, dzięki czemu nie trzeba jeździć do Poznania, badania wykonuje na miejscu. Polecam.

Przemiła,sympatyczna,kompeetentna .Bada bardzo delikatnie,odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwośćiW razie pogorszenia gotowa przyjechać poza godzinami przyjęć.Po zastosowanym leczeniu zdecydowana poprawa stanu wzrku.Polecam