dr n. med. Maria Kniażewska

Pediatra, Nefrolog

Lekarz godny polecenia , na prawdę , kompetentny , rzeczowy a do tego miła osoba , jestem zadowolona z tego jak prowadzi mojego syna - od urodzenia i z dzieckiem jest wszystko w porządku .

Lekarz z powołania! Zna mojego synka od urodzenia, mały dziś ma prawie trzy latka i przez ten czas zrobiła dla nas bardzo dużo i jeszcze więcej. Miło jest wejść do gabinetu na Ligocie i usłyszeć od Pani Doktor "nie dawno myślałam, co u Was słychać". Zawsze można liczyć na konsultacje telefoniczną, Pani Doktor jest Aniołem.

Świetny lekarz, zawsze można liczyć na pomoc Pani Doktor zarówno na wizytach prywatnych jak i na oddziale szpitalnym. Godna polecenia.

Cudowna osoba z podejściem do małego pacjnta - zawsze to on jest dla niej najważniejszy. Kompetentny lekarz do którego mam 100% zaufaie - szukający przyczyny a nie tylko usypiający chorobę. Dziecko z gabinetu wychodzi zadowolone z "medalem" a rodzic z wiedzą na temat dolegliwości i sposobu leczenia dziecka. Gorąco polecam !!!

Wspaniały lekarz i człowiek.Leczyła moją córkę na nadciśnienie ,nawet przyjęła ją na oddział do głębszego zbadania.Polecam Panią Doktor w 100%.

Profesjonalny lekarz z powołania ze wspaniałym podejściem do dzieci. Polecam w 100%

Szczerze polecam Pania doktor,mila,cierpliwa z podejsciem do malego pacjenta,dokladnie bada dziecko,oraz szczegolowo odpowiada na wszystkie pytania i watpliwosci rodzicow.

Miła i ciepła osoba! Zawsze odbierze telefon bez względu na dzień tygodnia! Dokładnie wysłucha i udzieli porady! Ma wspaniałe podejście do dzieci.

Miła,kompetentna i poświęca bardzo dużo czasu,a co najważniejsze można do niej w każdej chwili zadzwonić jeśli coś nas zaniepokoi.

bardzo dobry lekarz,cudowna,ciepła osoba,zawsze uśmiechnięta-polecam!!!

bardzo dobry lekarz,cudowna,ciepła osoba,zawsze uśmiechnięta-polecam!!!