lekarz Maria Kociszewska - Tyburcy

Chirurg plastyczny

u dr Kociszewskiej robiłam piersi zawsze cierpiałam z powodu tego,że były małe - miałam już po prostu dośc chciałam poczuc się kobietą, stąd decyzja o operacji... dziś wiem,że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu - mam piękne piersi, więcej wiary w siebie i ogólnie - czuje się 100% kobieta polecam!

u dr Kociszewskiej robiłam piersi
zawsze cierpiałam z powodu tego,że były małe - miałam już po prostu dośc

chciałam poczuc się kobietą, stąd decyzja o operacji...

polecam!

świetny lekarz:)atmosfera w czasie zabiegu WSPANIAŁA!!!! tylko sie operować:) polecam każdemu Panią dr Kociszewską:)

Maz moj,Anglik ,robil u Pani Dr Kociszewskiej operacje powiek. Zabieg byl niezwykle udany, maz byl pod niezwyklym wrazeniem uprzejmosci, solidnosci i profesjalnosci pani doktor Kociszewskiej.

Maz moj,Anglik ,robil u Pani Dr Kociszewskiej operacje powiek.

Mi Pani Kociszewska robiła uszy. Polecam ją każdemu, uszy przedtem były niesymetryczne i odstające, po zabiegu były i są śliczne i przylegające. Pani Kociszewska poza tym jest przemiłą osobą, operacja przebiegała zupełnie bezstresowo w luźnej atmosferze, cały czas wiedziałam co się dzieje i co zaraz Pni będzie robić. Polecam baardzo gorąco!!

W pełni bardzo dobry chirurg plastyczny - polecam - kultura, cierpliwość oraz czas potrzebny do realnych efektów po operacji. Dodatkowym atutem są ceny proponowanych zabiegów, które są bardzo przyzwoite. POLECAM

Robiłam u tej Pani nosek. W porównaniu do tego co miałam wygląda super- wczesniej był duży i garbaty, a Pani Kociszewszka wzmniejszyła go, zwężyła i usunęła garbek, ale... teraz jest minimalnie przekrzywiony w lewo i to mnie troszkę denerwuje:P Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia.

Dwa lata temu Pani Maria Kociszewska robiła mi operację powiększenia piersi.Efekt jest cudowny.Jak teraz oglądam fotki z operacji powiększania piersi u innych specjalistów (takie "przed" i "po"),to mi żal tych pacjentek. Ja w ogóle nigdy nie posiadałam piersi,tzn.miseczka A była stanowczo za wielka... Teraz mam wspaniałe B i nikt nie jest w stanie rozpoznać,że piersi są powiększane- no chyba, że sama się tym pochwalę...Pani Maria włożyła mi optymalne dla mojej budowy implanty metodą "pod mięsień".Podczas pobytu w klinice miałam profesjonalną opiekę, a wizyty kontrolne były darmowe. Z czystym sumieniem oddałabym się pod jej skalpel,gdyby była taka potrzeba!!!!!

Jestem po korekcji nosa u dr Marii Kociszewskiej. Był za długi i z garbkiem, jest PIĘKNY i idealnie do mnie pasuje. Pani doktor to prawdziwa artystka i przede wszystkim nie naciąga pacjentów co jest częste w chirurgii plastycznej, pierwsza konsultacja to koszt 50 PLN, każda następna jest darmowa ( także po operacji). Po zabiegu co kilka dni chodziłam na wizyty kontrolne, mogłam także w każdej chwili zadzwonić ze swoimi pytaniami i wątpliwościami. Serdecznie polecam, ja trafiłam na dr Kociszewską przypadkowo, zachęciła mnie cena zabiegu. Rekomenduję osobom poszukującym specjalisty, zwłaszcza od pięknych nosków:)

ta pani to partacz,4 mce od zabiegu nosa nie moge sie pozbyc opuchlizny a ona nie odpowiada na maile, jest nie osiagalna.przed zabiegiem nos byl prosty teraz jest niestety krzywy,zamierzam ta pania podac do sadu i zarzadac zwrotu kosztow operacji i pokrycia kosztow poprawienia nosa, tym razem nie przez nia, jej nie pozwole sie dotknac..

Ta pani robiła mi nos.Miał być mały i zgrabny o czym zapewniła mnie przed operacją.Pokazałam zdjęcia o jaki nosek mi chodzi.Stwierdziła,że na pewno taki będzie.Wyszedł garbaty.Nikomu nie polecam,a wręcz ostrzegam przed p.Marią Kociszewską:(