lekarz Maria Kopaczyk-Pstrokońska

Prywatnie super a na NFZ : Pierwsza ciąża ... mówię o bólu podbrzusza i ciężkiej pracy fizycznej ( dużo dźwigania i ból nasilony przy tym ) . Pani doktor powiedziała że zwolnienia mi nie wystawi ( wcale o nie nie prosiłam ) bo nie ma podstaw i ja to rozumiem ale ludzie ....jeśli już kazała pracować i powiedziała ze to nie jej interes tylko pracodawcy żeby zapewnił mi stanowisko to niech wystawi to zaświadczenie o ciąży a nie ja przestraszona wychodzę , nie wiem co i jak i się od ludzi dowiaduje jak to powinno wyglądać .

Chodzę do Pani Doktor od 4 lat i zawsze wychodzę usatysfakcjonowana wizytą. Bardzo miły kontakt, odpowiedź na każde pytanie, dokładne tłumaczenie i odpowiadanie na wszystkie obawy. Duża cierpliwość. Każdy wybierający się do lekarza prywatnie musi się oczywiście liczyć z kosztami - dla kogo jest to zaskoczeniem polecam NFZ. Natomiast u doktor Kopaczyk-Pstrokońskiej płaciłam wielokrotnie mniej, albo nawet wcale. Wiem za co płacę. Polecam.

Polecam.

Cudowna osoba, wspaniałe podejście do pacjenta. Wizyty u doktor są istną przyjemnością. Pomogła w wielu problemach i uspokoiła obawy. Chodzę do doktor prywatnie - koszty są jaknajbardziej adekwatne. Nie sądzę, żeby "naciągała" pacjentki na pieniądze. Kilkakrotnie płaciłam mniej bądź wcale. Odpowiada wyczerpująco na pytania i poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Naprawdę cudowna :)

Bardzo bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią. Pani Doktor jest świetna!!Miła, kompetentna, szczera, zawsze odpowie na każde pytanie. Dzięki niej każda wizyta u Pani Doktor jest dla mnie super przyjemnością i gdybym mogła to chodziłabym do niej co tydzień :P Pierwszy raz poszłam do niej gdy miałam 19 lat i Pani doktor super doradziła mi sposób antykoncepcji bez żadnych krzywych min, które robią niektórzy ginekolodzy, gdy widzą młodą dziewczynę

Bardzo bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią.

Pani Maria jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jest bardzo kompetentna. Gdy zapytałam się o antykoncepcję nie patrzyła na mnie jak na wariatkę (mam 19 lat), jak robili to inni ginekolodzy, tylko wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na każde moje pytanie

Bardzo miła, budząca zaufanie lekarka. Bardzo pomocna w razie problemów. Absolutnie poleciłabym wizytę u tej Pani doktor :)

Chodzę do Pani doktor od ponad 4 lat, na początku była miła, chętnie przepisała tabletki antykoncepcyjne bez żadnych badań, tylko kilka pytań. Raz byłam prywatnie, znalazła mi nadżerkę, którą chętnie by zrobiła (za 300zł 3 lata temu). Zrobiłam ja na NFZ w Szpitalu, a gdy poszłam na kontrolną wizytę publiczną, stwierdziła ze takich małych się nie robi tylko obserwuje. Niedawno pani położna nie chciała mnie zarejestrować bo nie ma limitów, mimo, że powiedziałam ze jestem we wczesnej ciąży. Kazały szukać pomocy gdzie indziej. Poroniłam.

Miła, sympatyczna pani doktor. Odpowiada na każde pytanie , kompetentna. Naprawdę polecam !! :):)

Pani doktor niepotrzebnie nie straszy i nie zleca bez powodu biopsji jak niektórzy lekarze. Umie odróżnić stan fizjologiczny od chorobowego. Kompetentna i miła.

Pani kompletnie nie zna się na swoim fachu. Totalne odradzam, kobieta nastawiona na karierę i robienie kasy. Nie potrafi odpowiedzieć rzeczowo na pytania a jak nie umie postawić diagnozy to mówi ze się na raka!!!!!!! Kobiety stanowczo odradzam!!! Chyba że chcecie trafić do kobiety rzeźnika. Może i jest miła ale człowiek oczekuje kompetencji i rzeczowego podejścia do tematu. Na szczęście inni lekarze stanowczo zaprzeczyli durną diagnozę i na pytanie kto tak powiedział uśmiechnęli się pod nosem....najwidoczniej owa Pani znana jest w środowisku lekarzy ginekologów ze stawiania bzdurnych diagnoz. Polecam na ...

Może i jest miła ale człowiek oczekuje kompetencji i rzeczowego podejścia do tematu. Na szczęście inni lekarze stanowczo zaprzeczyli durną diagnozę i na pytanie kto tak powiedział uśmiechnęli się pod nosem....najwidoczniej owa Pani znana jest w środowisku lekarzy ginekologów ze stawiania bzdurnych diagnoz. Polecam na 100% dr Stanisławskiego z Koszalina, dr Gąskę z Koszalina, dr Gmońskiego z Białogardu bądz dr Sakałę!!!!