dr n. med. Maria Korpal-Szczyrska

Pediatra, Endokrynolog

3,4

Niestety nie mam możliwości dalszego leczenia się u Pani Doktor, ponieważ specjalizuje się w leczeniu dzieci. Byłam pierwszy raz na wizycie w wieku 17 lat, od razu skierowała mnie do szpitala, na swój oddział, na wszystkie badania, spędziłam tam 5dni, ale przynajmniej dowiedziałam się co mi dolega. Moi wcześniejsi lekarze nawet nie pofatygowali się, żeby sprawdzić co mi jest, nie poinformowali mnie o istnieniu takich badań. Byłam bardzo zadowolona z Pani Doktor. Za wizytę zapłaciłam 60 albo 80zł, ale w gabinecie z zegarkiem w ręku byłam 32 minuty, a u innych lekarzy po 5min płaciłam 100zł i więcej. Uważam, że Doktor Korpal jest naprawdę dobrym endokrynologiem. Szczerze polecam.

Wyjątkowo dobry i uprzejmy lekarz. Leczy mojego syna od kilku lat. Już na pierwszej wizycie postawiła dokładną diagnozę i dzięki zastosowanemu leczeniu syn jest dzisiaj zdrowy. Przedtem za grube pieniądze odwiedziłam kilku endokrynologów, którzy nie umieli rozpoznać choroby syna. Ma dobre podejście do dzieci. Leczą się u niej moi znajomi i rodzina. Monika D.

Monika D.

Niezwykle kompetentna Pani Doktor. Niektóre z opisów wcześniejszych w ogóle nie pasują do Niej - może pomyłka w nazwisku lub jakiegoś członu? Moja Córka leczy się u Pani Doktor od 13 lat z powodów endokrynologicznych, dodatkowo w przypadku każdych infekcji i in. schorzeń. Bardzo wnikliwe badanie, długie, bardzo dobre wytłumaczenie i dziecku i rodzicowi mechanizmu choroby, dlaczego ordynowane są te a nie inne leki. Dodatkowo Pani Doktor jest niezwykle miła. Zdecydowanie godna polecenia:)

Bardzo kompetentna, miła i uprzejma lekarka. Ma czas na dokładne badanie, a także dla dziecka i rodziców. To co czytam o Niej negatywnego - to albo ktoś jej nie zna albo nie lubi ? Napewno nie jest emerytką i leczenie stosuje odpowiednie! Moje dziecko uwielbia Ją i zawsze chętnie idzie na wizytę do swojej Pani Doktor. Oby Więcej takich lekarzy Gorąco polecam Małgosia W.

Napewno nie jest emerytką i leczenie stosuje odpowiednie!
Gorąco polecam
Małgosia W.

naczytałam sie dobrych opinii i niestety z przykroscia stwierdzam, ze nie jest to osoba do ktorej mozna miec zaufanie, jako do lekarza. Badajac moja corke pierwszy raz, nawet nie zrobila dokladnego wywiadu, zniecierpliwiona poganiala ja, zeby sie szybciej rozbierała do badania, nie interesowalo ja chyba nic poza tym, zebym jak najszybciej wyszla z gabinetu, bo juz czekali inni. Nie wytlumaczyla mi dokladnie jaka moze byc przyczyna takiego a nie innego stanu zdrowia mojego dziecka, a na moje pytania, niecierpliwie zbywala. Nie wymagam nic wielkiego- po prostu chcialam isc do specjalisty ...

Nie wymagam nic wielkiego- po prostu chcialam isc do specjalisty ktory zbada, wytlumaczy i otoczy opieka coreczke, a trafiłam, do niesympatycznej, nie sluchajacej pacjenta lekarki, ktora ma za malo czasu i cierpliwosci, zeby zbadac malego pacjenta.
Ale najgorsze jest to, ze druga lekarka, tydzien pozniej zbadawszy moje córcie jeszcze raz, stwierdzila, ze nie zgadza sie z diagnoza i po wnikliwym badaniu i dokladnym wywiadzie zalecila inne leczenie!
Nie podwazam kompetencji zadnej z nich ale wydaje sie ze,pani dr Korpal stwierdzila, ze mozna sobie pozwolic na niesympatyczne, niecierpliwe traktowanie pacjenta- nawet jesli jest to mala dziewczynka...
SMUTNE

Leczę synka Michałka od 9 lat u Pani dr Korpal-Szczyrskiej, jest to wspaniały lekarz specjalista!!Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor ma niesamowitą wiedzę i jest bardzo troskliwa, zawsze wytłumaczy diagnozę i sposób leczenia. Leczenie mojego syna jest zawsze skuteczne. Mój syn bardzo lubi chodzić do jej gabinetu. Szczerze polecam wszystkim takiego Pediatrę! Agnieszka Wojciechowska

Szczerze polecam wszystkim takiego Pediatrę!
Agnieszka Wojciechowska

Wspaniała lekarka. Trafiłam z polecenia i nie żałuję. czasami bywa, że sytuacja mnie zmusza, by skorzystać z pomocy lekarza rodzinego w mojej miejscowości, co kończy się róznie. Pani doktor jednak tak prowadzi mojego syna, że choroba zostaje wyleczona. pełen profesjonalizm, serdeczność, ciepłe podejście. lekarka godna zaufania.

Polecam z reka na sercu, mialem kontakt z innymi lekarzami w palacej kwestii, mieszkam poza granicami kraju wiec i tam korzystalem z pomocy lekarskiej, nigdzie jednak nie dostalem tak profesjonalnej porady jak u pani doktor. polecam

jestem bardzo zadowolona uprzejma miła i konkretna a o to przecież chodzi

jestem bardzo zadowolona uprzejma miła i konkretna a o to przecież chodzi