lekarz Maria Kortus-Derenda

1,7
2,7
1,3
1,3

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy i spokojny. Kompetentny. Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Chodzę do tej lekarki kilkanaście lat i zero problemów.. Chyba, że panowie którzy pisali komentarze mają rzeczywiście problemy np.z higiena osobista....a tu uważam, że lekarz powinien już zwrócić uwagę.

Najgorszy lekarz medycyny pracy, z jakim miałem do czynienia. Mało profesjonalna, wali głupie komentarze odnośnie wyglądu.

Całkowity brak profesjonalizmu, Pani Doktor pozwala sobie na komentarze, które przeczą zarówno jej wykształceniu jak i elementarnej kulturze osobistej. Nigdy nie miałem do czynienia z takim zachowaniem, ze strony przedstawiciela służby zdrowia. Na pewno już nigdy do tej Pani się nie umówię na wizytę.