Szczerze polecam Panią doktor. Miła, fachowa i kompetentna. Bardzo dobre podejście do dzieci. Moje córki tylko do tej Pani doktor chcą chodzić.

Polecam gabinet i lekarzy, cały personel bardzo miły, pomocny. Ja korzystałam z wizyty w ramach ubezpieczenia ok byłam zaskoczona podejściem lekarza. Wszystko wytłumaczono. Leczenie w znieczulenie. Kontakty do poradni ortodontycznej. Zalecenia na piśmie. Długo nie mogłam ochłonąć, że tak można. Polecam i gratuluję podejścia.

Polecam tym co się boją, tym co mają dzieci, co szukają kompleksowej opieki i ciepłego, przyjaznego dentysty, a cena? Cóż za taki profesjonalizm zapłacę nawet więcej. Warto!

Pani Maria niewątpliwie posiada bardzo rozległą wiedzę medyczną, niestety jest to jedyna zaleta tego gabinetu. Skierowała mnie do pani ortodontki, która całkiem inaczej wytłumaczyła mój problem, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że będąc w gabinecie czułem się jak na szpilkach, pani Maria niby miła, ale udało jej się skrytykować mojego poprzedniego dentystę - profesjonalista czegoś takiego nie robi ;) Ponadto jest bardzo nieuprzejma, a także sprawia problemy w przypadku odwołania wizyty, nie mówiąc już o nieprzyjściu bez odwołania wizyty - udało mi się nawet dostać karę za nieodwołanie wizyty, której z Panią Marią nie ustalałem, przez co musiałem zrezygnować z leczenia w gabinecie.

-bardzo zaniedbane uzębienie,brak higienizacji wtedy staram się jak najmniej urazowo postawić diagnozę i pełną wycenę/ograniczyć do min.rtg,otwieranie komory zęba bez potrzeby,ale także nie wykonywanie wypełnień bez znajomości stanu zęba pod nieszczelnym,starym wypełnieniem-niestety jeżeli pacjent leczy się w wielu gabinetach,sam nie posiada kopii dokumentacji,a do tego nie za bardzo wie gdzie go boli i należy sprawdzić wszystkie możliwe ogniska to troszkę trwa,/staram się nadążać za nowinkami w dziedzinie stomatologii i diagnodent jest jedynym takim urządzeniem w okolicy,podobnie jak pulpen czy nowoczesne rtg/pacjent otrzymuje pełną dokumentację na piśmie z propozycją leczenia i kosztorysem....co do oceny porównania z dr agnieszką to pozostawiam to bez komentarza,gdyż pani dr była przez nas wprowadzana w sposób przyjęcia pacjenta w naszym gabinecie,informowania go,rozmowy wyjaśniającej ,diagnozy i często służyłam pomocą przy trudniejszych diagnozach dla młodego ,zaczynającego pracę lekarza,doradzałam sprzęt i materiały do zabiegu,niestety pani dr zrezygnowała z pracy a wkrótce pojawiła się ta opinia...pozostawiam to bez komentarza,pacjentów czytających opinie zachęcam do zapoznania się z odpowiedziami moimi lub personelu i choćby przez chwilę zastanowienie się nad treścią...zapraszam też na spotkanie w gabinecie ,gdzie na pierwszej wizycie można zweryfikować prawdziwość opinii dobrych i złych...pamiętam jak ktoś kiedyś gdzieś napisał,,ceny nieadekwatne do standardu gabinetów,,zdjęcia gabinetów pojawią się wkrótce abyście Państwo mogli zweryfikować i te uwagi:-))działamy na rynku od 20lat i bardzo dużą część dochodów przeznaczamy na własne dokształcanie i modernizację przychodni,za co Państwu dziękuję ,bo bez was nie było by naszej praktyki!!dziękuję,seyoum

bardzo dziękuje za szybkie przyjęcie ,wtedy gdy inni nie chcieli przyjąć,pani dr pomimo ,że sama nie była obecna zadzwoniła do lekarzy mających dyżur w jej gabinecie i załatwiła mi wizytę:-))to bardzo szokujące,że ktoś tak troszczy się o pacjenta/klienta!potem miałam możliwość poznać dr osobiście i nie zgadzam się z poprzednią opinią,jest bardzo kompetentna/duża wiedza i prosty sposób objaśnienia,/dotąd nigdy tak zrozumiale nikt mi nie tłumaczył /i potem cała wizyta przebiegła bezbólowo,spokojnie,schodząc z fotela byłam przekonana że dr wykonuje swój zawód z prawdziwą pasją,jakby bardziej zależało jej na moim zadowoleniu niż na zarobionych pieniążkach, ,,0,,pośpiechu,zniecierpliwienia,na koniec nr telefonu do niej i mail jakbym chciała o coś potem zapytać...myślę ,że czasami ktoś wystawia takie opinie bo to on miał zły dzień .....a może to nie pacjent?gabinety są bardzo dobrze wyposażone,pierwszy raz spotkałam się ze sprawdzaniem zęba światłem/laserem??przed rozpoczęciem borowania...rtg i znieczulenie wykonuje bezpłatnie do zabiegu...no i chyba najważniejsze czy leczę sie tu na nfz czy płacę personel jest tak samo miły i dokładny,też dostaję próbki środków do higieny,dokładna informację i czas/choć jak twierdzą inni nfz za to nie płaci/a tu nie ma pośpiechu!zachęcam wszystkich szukających dobrego dentysty do odwiedzenia tej przychodni,pacjenci dojeżdżają nawet z tarnowa...

Niestety posiadam niemiłe doświadczenia z leczenia u pani Marii w gabinecie seyom. Dopóki leczyłam się u pani Agnieszki wszystko zapowiadało się dobrze – rozpisany plan pracy, rozpisane koszty wraz z propozycja co można wyleczyć na fundusz a co poleca zrobić prywatnie. Niestety p. A już tam nie pracuje. Pierwsza wizyta kontrolna z przeglądem – koszt 50zł. Na drugiej wizycie kolejne badanie kontrolne u szefowej lampą laserową – następne 50zł. Zlecenie zdjęcia panoramicznego - 60zł. Kolejna trzecia wizyta - badanie żywotności zębów chlorkiem etylu, pani doktor zażyczyła sobie kolejne 60 zł. Nie zapłaciłam, zbuntowałam się, że to chyba trochę za dużo tych badań kontrolnych. Koszty lecą a zęby dalej nienaprawione. Nie mówiąc o tym, że badanie dla nadwrażliwych zębów jest bardzo bolesne. Już dawno nie miałam takiej bolesnej wizyty. Oliwy do ognia dodał fakt, że pani dr zaczęła mi leczyć zęba, który był leczony miesiąc temu w jej gabinecie przez panią A. Pani dr. założyła mi plombę tymczasową, glasjonomerową za 80 zł, którą za kilka miesięcy trzeba zamienić na właściwą za min 120zł. Coś tu nie gra z tym cennikiem. Owszem, pani dr ma dużą wiedzę i przekazuje dużo informacji pacjentowi na temat swoich zębów ale z drugiej strony efekty nie są adekwatne do kosztów. Dodatkowo pani dr tak prowadzi rozmowę, że jeszcze czułam się winna, że ona zapłaciła za lampę laserową piętnaście tysięcy czy coś koło tego, a ja plącę tylko 60zł za badanie tą lampą. Nie wiem ile jeszcze można sobie tym sposobem wymyślić dodatkowych i kosztownych badań, na których przeciętny pacjent się nie zna i nie wie czy są rzeczywiście niezbędne. Stanowczo odradzam, chyba że ktoś nie liczy się z pieniędzmi i mu wszystko jedno czy za płaci za zęba 120 zł czy 200zł i 150 zł za przegląd zębów. Teraz leczę się w innym gabinecie – badanie kontrolne 0zł, zdjęcie panoramiczne w cenie leczenia, cennik wypełnień podobny ale przynajmniej nie mam wrażenia, ze ktoś mnie chce nabić w butelkę wymyślając dodatkowe badania i lecząc wyleczone zęby.

Pani doktor stwierdziła, że mój ból wiąże się z kamieniem nazębnym. Zaleciła zatem usunięcie go i naukę szczotkowania powiązanego z masażem dziąseł. Jednakże jej diagnoza była nietrafna, gdyż (o zgrozo!!) nie zauważyła afty na moim dziąśle. Skutek: 140 zł mniej w kieszeni, masaż dziąseł skutkował rozprzestrzenieniem się choroby na zdrową część jamy ustnej i ból nie dający się zwalczyć silnymi środkami przeciwbólowymi. Jednakże Pani Doktor była bardzo miła i tłumaczyła budowę zęba przez co wzbudziła moje zaufanie, ale czy o to chodziło??

pierwszy raz ktoś poinformował mnie o moich problemach z zębami,pomimo że przyszłam do gabinetu z ruszającą się plombą w jedynce,dokładnie zbadano wszystkie zęby,poinformowano o innych problemach jakie występują u mnie w ,,buzi,,przedstawiono graficznie/na rysunkach zębów/proponowane rozwiązania i wyceniono całość leczenia-oczywiście ,,rysunki,, mogłam sobie zabrać celem zastanowienia się.jedynka zrobiona tak,że nic nie widać,nie bolało/bez znieczulenia!!!/teraz czekam na zabiegi higieniczne-zaproponowano na ubezpieczenie,bo to co się należy bezpłatnie a nie ma różnicy w jakości pani dr i panie higienistki polecają zrobić z ubezpieczenia.ceny nie są najniższe,ale efekt taki jak oczekiwałam...aha i obsługa na najwyższym poziomie,bez czekania,komentarzy,przerywania zabiegu na telefon dzwoniący w fartuchu.polecam.