Jako lekarz prowadząca na oddziale gastroenterologii została mi przydzielona Pani Maria i szczerze przyznaje,że to była moja najlepsza współpraca.Pani doktor przeprowadziła ze mną osobny wywiad nie obcesowy czy tylko i wyłącznie profesjonalny,ale taki jaki należałoby przeprowadzić z 17 latkiem borykającym się z problemami żywienia.Pani Kotowska należycie się mną opiekowała mimo rożnych pacjentów,gdzie musiała znajdować dla nich czas.Wszystko jasno tłumaczyła i ponadto uzasadniała swoje dokonania w moim leczeniu.Jest znakomitym lekarzem pediatrą,gastrologiem.Po za tym jest wyjątkowo uprzejma,a jej piękny uśmiech sprawi,że żadne dziecko nie będzie się bało podczas wizyty:-)

Pani Marysia przyjechała do nas po raz pierwszy, kiedy moja córeczka miała 2 miesiące i zachorowała na zapalenie oskrzeli. Teraz córka skończyła 18 lat. Przez te wszystkie lata Doktor opiekowała się moimi córkami i ratowała je z różnych chorobowych opresji, czasem w sytuacjach bardzo poważnych; wspierała psychicznie. Zawdzięczamy jej zdrowie i życie. Jest lekarzem z powołania. Potrafi wchodzić w dobre relacje z dziećmi i rodzicami. Ciepła, spokojna, mądra, cierpliwa.

Spotkalem Pania Doktor na Dzialdowskiej podczas dyzuru g.23 Mila ciepla osoba, bardzo dba o pozytywne relacje z maluchem oswaja go, usmiechnieta ( a mowimy o panstwowym ostrym dyzuze) bardzo dokladnie opowiada co i jak. Bez problemu odp. Na pytania rodzica. Z czystym sumieniem polecam.

Spotkalem Pania Doktor na Dzialdowskiej podczas dyzuru g.23

Mój syn ma już 2 lata. Od urodzenia opiekuje się nim dr Kotowska. Na początku przyjeżdżała do nas nawet jak był zdrowy, zawsze wszystko super wytłumaczyła i rozwiewała wszelkie moje wątpliwości jako młodej mamy. Nie znam lepszego lekarza, jest miła, ciepła i mój łobuziak jest przy niej zawsze spokojny, nigdy nie płacze:) Koszt wizyty domowej to 200zł, jak na Warszawę uważam, ze nie jest to dużo. Wizyta w przychodni MedMax 130zł. Polecam gorąco!!!!!!!!!1

Polecam gorąco!!!!!!!!!1

Polecam Panią Doktor. Od urodzenia mojej córeczki prowadzi jej stan zdrowia. Jest kompetentna, uprzejma, wzbudza zaufanie i zdecydowanie uważam,że jak na Warszawę jest najlepszą Panią Doktor. Wszystkim młodym rodzicom chciałbym polecić tak dobrego lekarza.

Pani Dr jest Aniołem :) Po wejściu z 6 miesięcznym niemowlakiem do gabinetu bierze malucha na ręce, oswaja ze sobą i nowym miejscem, nie wprowadza dziecka pośpiechem w popłoch. Nasze dziecko - niejadek, od początku problem z kupkami i uczuleniem na niektore pokarmy. Pani dr wszystkie wątpliwości rozwiała, wyprowadziła na prostą nasze problemy. Lepszego pediatry w Warszawie nie spotkaliśmy :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8