lekarz Maria Kowalczewska-Bogucka

2,1
2,3
2,5
2,1

Polecam! Dwie ciążę w tym 1 zagrożone. Profesjonalne podejście. Przy problemach przyjęta na oddział w ciągu 15minut. Pani doktor codziennie przychodziła i badała sama dodatkowo. Po urodzeniu przychodziła do dziecka. Ogromna ilość badań w czasie ciąży to prawda. Jestem pod stalym nadzorem tej Pani chodze regularnie raz na 6mc przed kazda wizyta robiac komplet badan (ok.100zl). Wizyta +usg koszt ok. 180zl. Pani dokror posiada nowy specjalistyczny sprzet. Wynik cytologii podaje przez telefon. Aktualnie mam spiralę również zzakladana u tej Pani. Też słyszałam wiele negatywnych opinii ale nie zawiodłam się. Naprawdę wspaniały lekarz i każdemu polecam takiej opieki medycznej

Pani doktor jest, powiedzmy, oschła ale kompetentna i konkretna. Prowadziła moje dwie ciążę. I czasem zdziwiona byłam że zleca dużo badań, ktore dopiero teraz są standardem u innych lekarzy. W razie wątpliwości wszystko dokładnie bada i dopiero wtedy informuję o wynikach. Bez potrzeby nie nakręca pacjenta. I to mi się u niej podoba.

Pani Doktor jest nieuprzejma, opryskliwa a wchodząc na salę przy obchodzie spogląda na pacjentki z łaską. Gdy ktoś spyta sie jej o coś naskakuje od razu, a przecież lekarz jest od udzielania informacji. Brak kompetencji z jej strony, próbuje się pozbyć pacjentek w szpitalach jak tylko może nie patrząc na to, że im tez jest ciężko. Przy badaniu ginekologicznym miałam wrażenie jakby na moje ciało spoglądała z obrzydzeniem (dadam, ze owszem mam rozstępy ale to nieuniknione przy pierwszej ciąży gdy kobieta jest bardzo szczupła) Gdy miałam USG nie usłyszałam kompletnie ...

Gdy miałam USG nie usłyszałam kompletnie nic, jedynie wagę ( musiałam się przysłuchać gdy mówiła do Pani położnej) Nie ufałam jej przez całe dwa miesiące mojego pobytu w szpitalu.. oby tylko wpisać w kartę a reszta nieważna.
Nie wiem czy tej kobiecie za mało płacą czy sama jest niespełniona ale nie powinna uważać się za nie wiadomo kogo, stanowczo nie polecam..

Pani dr jest osobą dokładną znającą się na swojej pracy prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona opiekowała się mną na oddziale patologi jak również przychodziła na porodówkę i po porodzie czy jest wszystko ok. Pani dr nie lubi głupoty u przyszłych mam i bezmyślności jest bardzo rzeczowna i konkretna i nie mydli oczu jak niektórzy ginekolodzy. jest moim ginekologiem od lat i bardzo polecam a w służbie zdrowia brakuje tak dokładnych lekarzy.POLECAM

Kurczę! Z tego co widzę to Pani dr prywatnie jest ok a państwowo wychodzi na niezłą zołzę. Ja chodziłam do niej prywatnie przez całą ciążę i była w porządku. Może tylko z ilością badań przesadza wydaje mi się że niektóre nie były potrzebne. Sprzęt w gabinecie prywatnym do usg raczej przedpotopowy ale jak już sama pooglądała to i nam wyjaśniła co i jak. Także przed porodem udzielała mi wielu porad i nawet do siebie na oddział chciała mnie położyć bo malutka nie spieszyła się zbytnio. Byłam u niej również po porodzie, długo rozmawiałam z nią o antykoncepcji nawet zobowiązała się że zasięgnie dodatkowych informacji na temat spirali - jestem uczulona na metale. Generalnie w stosunku do mnie była miła i życzliwa zawsze ale też słyszałam,że wszyscy się jej na oddziale boją i że w szpitalu jest średnio przyjemna.

TO NIE LEKARZ A DIABEŁ WCIELONY, jesteśmy teraźniejszymi pacjentkami na tym oddziale i niestety mamy tą nie przyjemność spotkania się z tym "lekarzem". Zachowuje się jakby miała uraz do kobiet w ciąży, jest bardzo nie miła, nie delikatna, nie potrzebnie komentuje pacjentki, mówi o nich to co jej ślina na język przyniesie. Nie udziela, żadnych informacji, a jak już jakieś udziela to błędne. Źle interpretuje wyniki badań, nie życzymy nikomu żeby trafił na nią !!! NIE POLECAMY W OGÓLE !!! Gdyby dało ocenić się na zero to z pewnością byśmy to zrobiły !!!

Po raz pierwszy trafiłam na tego "potwora w spódnicy" w szpitalu na patologi ciąży. Jest to okropnie niemiła, opryskliwa i nie życzliwa baba, nie kobieta. Bardzo nie chętnie i złośliwie odpowiada na jakiekolwiek pytania - w taki sposób, że odechciewa się wszystkiego. Zastanawiają mnie pozytywne opinie na temat tego lekarza - jakim cudem ktoś miał miły, pozytywny kontakt z tą nieludzką lekarką - chyba te dobre wpisy sama sobie pisała. Absolutnie nikomu nie polecam tej osoby a wręcz trzeba omijać ją szerokim łukiem, żeby sobie nerwów i zdrowia nie niszczyć.

Pracuję z tą panią doktor,niemiła,wredna jak się powie dzień dobry to odwraca głowę,albo nie odpowiada w ogóle...rzygać się chce ze tacy ludzie pracują z ludzmi.Przez takich ludzi jak Pani szpital na Tochtermana ma właśnie taką opinię a nie inną...ŻENADA!

Okropne podejście do pacjentki. Zero informacji na temat wyników badań. Kiedy zapytałam doktor kiedy wyjdę wydarla się na mnie ze mogę wyjść sobie w każdej chwili, wystarczy że podpisze papierek. Później pomimo że wyniki były już ok nadal była nieuprzejma i nie chciała mnie wypuscic

Chodze do doktor wprawdzie prywatnie, generalnie chodze do lekarzy którzy sa dla mnie kompetentnymi specjalistami a nie towarzyszami pogawędek, i swoja ocene wlasnie tym motywuje. Prowadzila moja pierwsza ciaze, rownolegle z ‘super ‘lekarzem warszawskim, w momencie kiedy pojawil się problem inny lekarz się nie poznal, ona tak i wiem ze jeśli mam problem ginekologiczny to chodze do niej , po jakies recepty do innych ofszem. moje znajome wszystkie do niej chodza. Powtarzam lekarz ma nie być mily ale merytoryczny.