lekarz Maria Kownacka

Kilka lat leczenia u pani doktor . Szczeze polecam . Swietne podejscie do dzieci . wciaz wspominam pania doktor tyle jej zawdzieczam jako dziecka byla dla mnie jak czlonek rodziny zaden inny lekarz nie byl w stanie namowic mnie na badania krwi a te mialem bardzo czesto :( Jesli pani to czyta dziekuje za wszystko Wiktor

Witam. Niestety muszę ostrzec potencjalnych pacjętów przed tym lekarzem. 4 lata temu trafiliśmy do tej pani doktor z synem (6lat) z podejrzeniem boreliozy. Diagnoza zajęła 5 minut, potem wypisanie antybiotyku na 3 tygodnie i informacja, że po antybiotyku będzie po wszystkim i że boreliozę mamy z głowy. Teraz dziecko ma problemy ze zdrowiem, bo okazało się, że boreliozy już od lat nie leczy się w ten sposób. W rzeczywistości leczenie jest długotrwałe i wymaga specjalistycznego podejścia i dodatkowych badań. Jesteśmy u innego lekarza od chorób zakaźnych, ale jak sobie pomyślę ...

Witam.
Niestety muszę ostrzec potencjalnych pacjętów przed tym lekarzem. 4 lata temu trafiliśmy do tej pani doktor z synem (6lat) z podejrzeniem boreliozy. Diagnoza zajęła 5 minut, potem wypisanie antybiotyku na 3 tygodnie i informacja, że po antybiotyku będzie po wszystkim i że boreliozę mamy z głowy. Teraz dziecko ma problemy ze zdrowiem, bo okazało się, że boreliozy już od lat nie leczy się w ten sposób. W rzeczywistości leczenie jest długotrwałe i wymaga specjalistycznego podejścia i dodatkowych badań. Jesteśmy u innego lekarza od chorób zakaźnych, ale jak sobie pomyślę o tamtej wizycie i o tym, że nasze dziecko mogłoby byc zdrowe, gdyby nie starożytne metody tej pani doktor, to mi się płakać chce. Przeciesz lekarz ma obowiązek ciągłego dokształcania się.