lekarz Maria Kozakowska

Pani Maria Kozakowska do dla mnie najlepszy lekarz pediatra,mam dwoje dzieci 6 latka i 4 latka,i leczę je od urodzenia u Dr.Mari, dzięki Pani doktor rozpoznano u starszego syna astmę i alergię,jestem jej za to wdzięczna dzięki niej mój syn już tak często nie choruje na płuca i oskrzela, a bywało ze dwa razy w miesiącu teraz sporadycznie, zawsze można na Panią doktór liczyć, stałych pacjentów potrafi przyjąć nawet w sobotę czy niedzielę jeżeli jest to konieczne za co bardzo dziękuję bo moje dzieci uwielbiają chorować w soboty :) Dokładnie bada dzieci,bez pospiechu, bardzo dobry kontakt z pacjentem i rodzicem, bardzo dobrze dobiera leki dzieciom, u moich działanie jest natychmiastowe i widać rezultat już po dwóch dawkach. naprawdę jak pediatra to tylko Dr. Kozakowska. Pieluszczak.S.

O wypaleniu się Pani Kozakowskiej zaliczam do mitow, bardzo kompetentnie, długo schodzi fakt, ale wszystko dokładnie jest badane, tłumaczone, naprawdę fachowa ręka. Polecam jak najbardziej wszystkim mamusiom.

Doskonaly lekarz. Obie moje corki sa pod opieka pani doktor. Jest przemila,dokladna,wszystko tlumaczy, doradza. Z czystym sumieniem polecam!

Najlepszy lekarz pod słońcem, przyjazny i kompetentny. Prawdziwy wzór.

Najlepszy lekarz pod słońcem, przyjazny i kompetentny. Prawdziwy wzór.

najlepszy pediatra u jakiego do tej pory byłam. bardzo miła. widać, że kocha dzieci. dokładnie obserwuje małego pacjenta, czule do niego mówi, nawet dotyk jest delikatny i czuły. na wizycie sprawdza wszystko co tylko możliwe. wizyta trwa długo i jest bardzo profesjonalna. Pani Maria wszystko dokładnie tłumaczy i dodatkowo zapisuje zalecenia na kartce. zdecydowanie polecam. nieraz stosuje przestarzałe leki, ale nikt nie jest idealny.