lekarz Maria Kozłowska

opryskliwa gburowata, niemiła gówniara, która chyba zapomniał,że jej drugie imię powinno brzmieć empatia. Kompletnie nie nadająca się do wykonywania zawodu, młoda, a tak zepsuta i znudzona życiem i szpitalem,że aż strach pomyśleć jak ktoś naprawdę będzie potrzebował pomocy. w ostatnią niedzielę siostra miała poważny atak leżąc na pulmonologii-z racji,że ma w głowie zastawkę potrzebna była konsultacja tej pani, bo na miano lekarza absolutnie ten paskud nie zasługuje. biegłam po nią z pielęgniarką na 4 piętro bo pomimo kilkukrotnych telefonów z oddziału pulmonologii nie było z nią konktaktu. okazało się,ze panienka sobie siedziała w gabinecie znudzona i obrażona,że w niedzielne popołudnie ktoś śmie jej przeszkadzać i prosi by zeszła na konsultacje. po przeprowadzeniu wywiadu z pielęgniarkami okazało się,że to nie tylko moje odczucie, panna panoszy się na oddziale, nie szanuje ludzi, jest niemiła i terroryzuje pielęgniarki i pacjentów. okropna, niekompetentna, omijajcie tę zołzę szerokim łukiem . mam wrażenie,że ta pani bardziej szkodzi niż leczy, bo do tego absolutnie się nie nadaje

Nie wiem, czy można nazwać ją lekarzem. Jej podejście do drugiego człowieka, to jakaś masakra. Przez całą wizytę niemiła, gburowata, obrażona, bo musiała obudzić się o 23 i zbadać dziecko. Traktowała nas lekceważąco i wmawiała, że przyjechaliśmy niepotrzebnie, choć pacjentem był chory noworodek. Zero empatii i podejścia do drugiego człowieka. W żadnym miejscu nie spotkałem się z takim chamstwem ze strony lekarza. Pani zdecydowanie powinna zmienić zawód, albo znaleźć drugą połówkę, bo ewidentnie jej czegoś brakuje.

Tej pani nie można nazwać lekarzem,na dyżur przychodzi chyba za karę.Syna nie zbadała,zobaczyła tylko gardło i stwierdziła ,że jak się coś nam nie podoba to na sor.wywiadu praktycznie w ogóle,a w kartotekę wpisała co chciała-chodź to prawdą nie było.Bardzo nie miła,opryskliwa i beszczelna.Potrakowala nas jak jakiś przedmiot.Nie polecam wizyt u tej Pani.

Podczas wizyty potraktowała mnie jak gdybym jej przeszkadzała.I cały czas podkreślała że powinnam iść do lekarza pierwszego kontaktu.Tylko akurat wtedy był 3 dni wolne i przychodnie nie były otwarte.Dosłownie 3 razy przełożyła stetoskop osluchujac mi tylko plecy to było całe badanie.Wypisanie leków nie mówiąc nic co mi dolega.Szkoda słów żenada!!!

przyjechała pizd..... z wielka łaska na wezwanie, po czym burknla ze oni nie sa taxi!!!i ze ktos kto nie chodzi i nie w staje , swietnie moglby dojechac do szpitala sam!!!!! ostrzegam przed tym pozal sie Boze czlowiekiem, no bo ludzie ktorzy skladaja przysiege, tak sie nie zachowoja

Pierwszy raz w życiu zostałam tak cudownie uzdrowiona. Pani Doktor ma jeszcze jeden fach - jasnowidz, bez badania wypisuje leki. Każdy pacjent otrzymuje " bezpieczny" lek. Lepiej iść do dobrej apteki niż marnować czas na pogotowiu.

Nie umiem tego opisać jak zostałem potraktowany przez panią dyrektor. Nie akceptowalne podejście do pacjęta , odniosłem wrażenie jakbym przeszkadzał pani podczas wykonywania jej pracy, i zabierał jej drogocenny czas pracy.

To nie jest lekarz !!! Potraktowała mnie jak przedmiot . Zapomniała ,że jej celem jest ,,być dla ludzi i służyć pomocą ,,

Wciąż poszukujesz " Wałbrzych"?

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica