lekarz Maria Krzaklewska

2,7
1,8
1,8

Pani, z tego co zauważyłam, nie zmienia podkładek. Nie ma psychologicznego podejścia do pacjenta, może za dużo wymagam, ale brak jej delikatności. No i na koniec wizyty usłyszałam "Po co się pani tak mocno maluje? Jest pani młoda". Uważam, że ośrodek powinien zmienić ginekologa.

Byłam u pani doktor dzisiaj i jestem szczerze zażenowana. Mamy 2017 rok a pani doktor nie wie co oznacza słowo higiena. Podkładki nie są zmieniane, a co to tego czy METALOWY wziernik jest dobrze zdezynfekowany mam pewne wątpliwości. Pani doktor podczas wizyty jest bardzo nie miła, traktuje pacjentki z wyższością i absolutnym brakiem szacunku. Byłam u niej pierwszy razy i już tam nigdy nie pójdę. Ośrodek zdrowia w Jasienicy powinien zmienić ginekologa i to jak najszybciej.

Ośrodek zdrowia w Jasienicy powinien zmienić ginekologa i to jak najszybciej.

-------------- mój szok! po wizycie ogromny ,nigdy nie bylam u państwowego lekarza który z takim brakiem szacunku odnosi się do pacjentki , Jasienica- ośrodek musi zmienić lekarza ginekologa...albo zwolnieniem tej pani zajmę się sama... pozostają jeszcze media-czwarta władza jak to mówią

Drogie panie jestem w 7 miesiącu ciąży jedną ciąże straciłam a drugą przeleżałam w szpitalu bo była zagrożona w tej ciąży też mam ciśnienie ale nadal pracuje fizycznie 8 godzin na nogach pakując kartonybo pani doktor twierdzi że ciąża to nie choroba.Koszmar!

Ja jestem zadowolona z wizyt u pani Doktor jestem pacjentką już 3 lata.

Ja jestem zadowolona z wizyt u pani Doktor jestem pacjentką już 3 lata.

Kobiety,dziewczyny NFZ gwarantuje nam BEZPŁATNĄ usługę założenia oraz usunięcia tzw. spirali nie dajcie się nabrać że trzeba za tą usługę płacić jest DARMOWA i pani doktor dobrze o tym wie.

Chociaz wiele zalezy od humoru Pani doktor to jest jednak dobrym lekarzem i polecam ja. Jest kompetentna a przeciez to jest najwazniejsze. Polecam

zostalam potraktowana ze wzgledu na moja wage jak bym poszla do weterynarza nie do ginekologa .

Nie dba o higienę-koszmar. Wszystko zależy od jej humoru:(

Nie dba o higienę-koszmar. Wszystko zależy od jej humoru:(

nie polecam wizyt u tej Pani ,wszystko zależy od jej humoru ,nie dba o higienę w gabinecie (nie zmienia podkładek na fotelu)