lekarz Maria Krzymień

Homeopata, Pediatra

3,3

Polecam p. Krzymień każdemu, najlepsza pani doktor na jaką mogłam trafić miałam z nią styczność dwa razy gdy była w zastępstwie za pediatrę prowadzącego i dwa razy postawiła trafną diagnozę czego nie potrafiła zrobić pani pediatra prowadząca mimo wielu wizyt.Pani Krzymień bardzo poważnie podchodzi do każdego niczego nie lekceważy.Nawet sama dzwoniła do specjalistycznej poradni i załatwiła mojemu synkowi wizytę abyśmy nie musieli czekać pół roku w kolejce i oczywiście bezinteresownie to zrobiła.Interesuje się pacjentami których badała nawet tylko raz czy dwa tak jak mojego syna.Jeszcze raz bardzo polecam P.Krzymień.

bylam z mojim synkiem u Pani doktor miał chrosty w buzi a ona zapisała mu żel na dziąsła a syn ma 6 lat

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny,budzący zaufanie, polecam!!!

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny,budzący zaufanie, polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Homeopata Mogilno"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rodzina"
ulica 900-lecia 37
88-300 Mogilno

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rodzina"
ulica 900-lecia 37
88-300 Mogilno