witam jestem mamą od 9 lat niestety należe do przychodni na azorach ul.nałkowskiego to co tu się wyprawia to przechodzi ludzki pojęcie moje dzieci pewnego dnia budzą sie i okazuje sie ze maja gorączke więc dzwonie żeby sie zarejstrować do lekarza okazuje sie ze niema bloczków na dziś i jutro rejestatoka każe mi przyjś po połudiu napweno pani doktor przyjmie pani doktor mówi ze nas nie przyjmie bo ma dużo dzieci dzieci i odsyła nadal maja goraczke i co ja mam zrobić jade na galla okazyje sie ze córka ma zapalenie oskrzeli a syn podejrzenie ale nie daje nam atybiotyku tylko zebyśmy sobie poszli za dwa dni skontrokowac oczywiście dzwonie na dziś niema miejsca na jutro też dopiero na poniedziałek ide do lekarza w poniedziałek okazyje sie ze syn ma jednostrone zapalenie płuc i kogo to jest wina ze moje dziecko teraz jest chore lekarka niemiała prawa mnie odsyłac z gorączką to nie jest pierwszy raz tłumaczy się że ma dużo dzieci moje dzieci nie chorobliwe ide naprade w sytuacjach gdy potrzebuje pomocy
zasze sie u niej leczyłam dzieci a teraz to niewiem

Pani Doktor świetna. Prawidłowo stawia diagnozy, wypisuje skuteczne leki. Leczyłam się u niej jako dziecko i teraz leczę swojego syna. Z czystym sumieniem polecam!

Leczę się u dr. Krzysztofik od 16 lat i jestem bardzo zadowolona, zawsze jest miła i uprzejma, po lekach które mi przepisuje nie mam żadnych skutków ubocznych. Bardzo się cieszę że leczę się akurat u p. Marii Krzysztofik ;)

Chodziłam z moim synkiem od urodzenia do pani dr.teraz synek ma ponad rok i niestety straciliśmy zaufanie do p. dr. Gdy syn kaszlał pani dr. tylko go osłuchała i na tej podstawie stwierdziła że syn ma alergie na pyłki(akurat wszystko pyliło) przepisała syrop.Stwierdziła ze jest zdrowy i dopuściła do szczepienia...gdy kaszel nie ustawał poszłam sprawdzić do dwóch innych lekarzy stan zdrowia mojego dziecka i niestety okazało się że ma infekcje, którą już trzeba było leczyć antybiotykiem. Pani doktor zbyt pochopnie postawiła diagnozę, gdyż objawem infekcji był tylko kaszel...Niestety nie poświęciła ...

Gdy syn kaszlał pani dr. tylko go osłuchała i na tej podstawie stwierdziła że syn ma alergie na pyłki(akurat wszystko pyliło) przepisała syrop.Stwierdziła ze jest zdrowy i dopuściła do szczepienia...gdy kaszel nie ustawał poszłam sprawdzić do dwóch innych lekarzy stan zdrowia mojego dziecka i niestety okazało się że ma infekcje, którą już trzeba było leczyć antybiotykiem. Pani doktor zbyt pochopnie postawiła diagnozę, gdyż objawem infekcji był tylko kaszel...Niestety nie poświęciła mojemu synowi na tyle uwagi żeby rozpoznać jednak infekcję..tego dnia w kolejce było dużo pacjentów..Darzyłam tą lekarkę wielkim zaufaniem i sympatią, ale muszę zmienić pediatrę dla dobra mojego syna.

Generalnie w standardowych przypadkach nie mam zastrzeżeń co do sposobu leczenia przez Panią doktor - rzeczywiście nie jest bardzo chętna na antybiotyki, zwraca uwagę na ceny leków. Jednak dla bardziej skomplikowanych, czy też niecodziennych przypadków nie polecam. Zdarzało się że wystawaiła opinię bez wysłuchania całości problemu. Brak indywidualnego podejścia do dziecka i jego problemu - patrzenie trochę przez pryzmat innych przypadków. Podanie np. niemowlakowi z alergią pokarmową Zyrtecu trochę mija się z celem - obiciąża wątrobę a efekt żaden czy też ewentualnie chwilowy. Generalnie sympatyczna i uprzejma, choć jak każdy ma lepsze i gorsze dni :) ale nie to najważniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Doktor! Ma bardzo dobre podejście do dzieci, sprawnie zbada nawet maluszka, nie narażając go na płacz.Nie przypisuje bez potrzeby antybiotyków, co jest teraz nagminne u większości lekarzy! Mam do niej pełne zaufanie

Pani doktor Marysia to ogromna wiedza merytoryczna, a przy tym świetny, doświadczony, przyjazny maluchom specjalista- jeździmy do Pani doktor z drugiego końca Krakowa, zawsze przyjmuje nas z uśmiechem, ma czas i ochotę wszystko wyjaśnić, nawet w niedzielę odbiera telefon! polecam z czystym sumieniem!

żle postawiona diagnoza ,nie skierowła na badania moje dziecko chodziło z mykoplazmą 1,5 miesiąca straciłam zaufanie

Wybrałam panią doktor z polecenia i nie żałuję. Jest kompetentna, ma fantastyczne podejście do małych dzieci, antybiotyki przepisuje w ostateczności. Poza tym udziela wiele dobrych rad niedoświadczonym mamom, bardziej jak dobra ciocia niż lekarz.

leczy najlepiej jak umie,ale nie wszyscy to naukowe omnibusy a la dr House,gdyby inni lekarze w tym wieku przyjmowali tylu pacjentów i odbierali tel.o każdej porze dnia byłoby miło,zwł,że większość malkontentów leczy się na NFZ i cierpi na zesp. MUNHAUSENA

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki