Maria Krzysztofik

Chodziłam z moim synkiem od urodzenia do pani dr.teraz synek ma ponad rok i niestety straciliśmy zaufanie do p. dr. Gdy syn kaszlał pani dr. tylko go osłuchała i na tej podstawie stwierdziła że syn ma alergie na pyłki(akurat wszystko pyliło) przepisała syrop.Stwierdziła ze jest zdrowy i dopuściła do szczepienia...gdy kaszel nie ustawał poszłam sprawdzić do dwóch innych lekarzy stan zdrowia mojego dziecka i niestety okazało się że ma infekcje, którą już trzeba było leczyć antybiotykiem. Pani doktor zbyt pochopnie postawiła diagnozę, gdyż objawem infekcji był tylko kaszel...Niestety nie poświęciła ...

Gdy syn kaszlał pani dr. tylko go osłuchała i na tej podstawie stwierdziła że syn ma alergie na pyłki(akurat wszystko pyliło) przepisała syrop.Stwierdziła ze jest zdrowy i dopuściła do szczepienia...gdy kaszel nie ustawał poszłam sprawdzić do dwóch innych lekarzy stan zdrowia mojego dziecka i niestety okazało się że ma infekcje, którą już trzeba było leczyć antybiotykiem. Pani doktor zbyt pochopnie postawiła diagnozę, gdyż objawem infekcji był tylko kaszel...Niestety nie poświęciła mojemu synowi na tyle uwagi żeby rozpoznać jednak infekcję..tego dnia w kolejce było dużo pacjentów..Darzyłam tą lekarkę wielkim zaufaniem i sympatią, ale muszę zmienić pediatrę dla dobra mojego syna.

Generalnie w standardowych przypadkach nie mam zastrzeżeń co do sposobu leczenia przez Panią doktor - rzeczywiście nie jest bardzo chętna na antybiotyki, zwraca uwagę na ceny leków. Jednak dla bardziej skomplikowanych, czy też niecodziennych przypadków nie polecam. Zdarzało się że wystawaiła opinię bez wysłuchania całości problemu. Brak indywidualnego podejścia do dziecka i jego problemu - patrzenie trochę przez pryzmat innych przypadków. Podanie np. niemowlakowi z alergią pokarmową Zyrtecu trochę mija się z celem - obiciąża wątrobę a efekt żaden czy też ewentualnie chwilowy. Generalnie sympatyczna i uprzejma, choć jak każdy ma lepsze i gorsze dni :) ale nie to najważniejsze.

Wspaniały człowiek,bardzo dobry lekarz.Leczę dzieci u pani doktor od 15 lat ,zawsze bardzo sympatyczna ,kompetentna,pomogła nam w wielu trudnych sytuacjach.Najlepszy lekarz jakiego znam.Bardzo polecam.

lekarka niesympatyczna,brak podejscia do dzieci

lekarka niesympatyczna,brak podejscia do dzieci

leczy moją córke,nigdy nie usłyszałam,że nie ma czasu,dobre diagnozy,skuteczne leki/z uwzgl ceny/

Nie skierowała na głębsze badania mojej córki, u której wykryto białaczkę. Leczyła objawowo. Było to kilka lat temu, może teraz ma większe doświadczenie.

leczy mego syna od ok.6 lat,po wpadkach innej pani doktor-po 3 wpadce zmieniłam lekarza właśnie na p.Krzysztofik.jestem b.zadowolona.

Kompetencja, wyrozumiałość! I co ważne bardzo sympatyczna!

Kompetencja, wyrozumiałość! I co ważne bardzo sympatyczna!

Leczę "się" , męża i trójkę dzieci u pani doktor od 15 lat. Zawsze uprzejma, kompetentna i nie ulegająca łatwym rozwiązaniom typu antybiotyk. Lepiej trochę dłużej, a bezpieczniej . Dzięki takiemu podejściu moje dzieci bardzo rzadko chorują :) Pomimo przeprowadzki zachowałam miejsce leczenia - tylko ze względu na panią doktor :)))

Dzięki takiemu podejściu moje dzieci bardzo rzadko chorują :)

JEST SUPER LEKARZEM Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM SUPER KOBIETA !!!

JEST SUPER LEKARZEM Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM SUPER KOBIETA !!!