lekarz Maria Kwiatkowska

Pediatra

Pani doktor wiele lat leczyła się na nerki niestety choroba szybko postępowała i Bóg zabrał ją do siebie. Niech spoczywa w Spokoju!

Pani doktor zdecydowanie plus ;) Lecz już jej z Nami nie ma, zmarła po długiej walce z rakiem ;(

Pani doktor nie ma... a walka z rakiem nie była dluga... chyba że miesiąc to długo?...

Przesympatyczna, kompetentna i cierpliwa pani doktor, a więc posiadająca atrybuty prawdziwego pediatry. Co prawda chodze z dziećmi do Pani doktor od nie dawna, ale mogę ją polecić z czystym sumieniem. Jedynym minsem jest kolejka w poczekalni. ale to też o czymś świadczy. Oby więcej było takich lekarzy.

Oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo kompetentna osoba, godna polecenia. Jest lekarzem z powołania. Polecam.

Bardzo kompetentna osoba, godna polecenia. Jest lekarzem z powołania. Polecam.

Niemiła. Kategorycznie jej nie polecam. Przepisuje złe lekarstwa, niestosowne do choroby. Nie chce już chodzić do tej pani.