lekarz Maria Langer-Witkowska

1,3
2,3

Pani Doktor owszem miła i przystępna ale...usg tarczycy zrobiła błyskawicznie,nie wykrywając istotnego "podejrzanego guzka" w cieśni o którego istnieniu dowiedziałam się przy biopsji,którą zaleciła z powodu innego guzka o wielkości 11mm w innym miejscu.Powiedziała,że mam krótką szyję i mogą być problemy.Naraziło mnie to na ogromny stres,gdyż spokojnie czekałam na termin biopsji a teraz czekając na wynik nie mogę ani spać ani funkcjonować normalnie.

Pani bardzo niemiła, nie objaśniła nic, oprócz tego podejście z zeszłej epoki. Nie poleciłabym nikomu takiego lekarza. Brak wiedzy, obcesowość.

usg zrobiła w 3 min! pani wesoła pomiziała byle jak i stwierdzila ze wszytsko w porzadku mimo powiedzenia o dolegliwosciach i chorobach w rodzinie.