lekarz Maria Langer-Witkowska

1,2

Rezonans dłoni kończyny górnej po urazie zmiażdzeniu dłoni napisany dosłownie w dwóch zdaniach a badanie trwało 45 min koszt 650 zł ,czas oczekiwania 4 tygodnie - masakra!!! Brak kompetencji tej Pani i zerowe podejście do sprawy . W miejscach gdzie widoczne są urazy dłoni gołym okiem nie jest nic opisane w rezonansie

Istny dramat,za co ta Pani bierze pieniądze ,dwa zdania z rezonansu magnetycznego trwającego 40 minut! Istny dramat w tragedii razem! Gdzie jest sens zatrudniania kogoś takiego? Poziom 0!!! Dno!!!

Dwa zdania opisu po 20 minutowym badaniu??? Istna kpina! Pani przepisała to, co było na skierowaniu. Albo nie zna się na swojej robocie, albo nawet nie chciało jej się zajrzeć do badania. Kpina, brak kompetencji, nie polecam!!!

Pani bardzo niemiła, nie objaśniła nic, oprócz tego podejście z zeszłej epoki. Nie poleciłabym nikomu takiego lekarza. Brak wiedzy, obcesowość.

Pani Doktor owszem miła i przystępna ale...usg tarczycy zrobiła błyskawicznie,nie wykrywając istotnego "podejrzanego guzka" w cieśni o którego istnieniu dowiedziałam się przy biopsji,którą zaleciła z powodu innego guzka o wielkości 11mm w innym miejscu.Powiedziała,że mam krótką szyję i mogą być problemy.Naraziło mnie to na ogromny stres,gdyż spokojnie czekałam na termin biopsji a teraz czekając na wynik nie mogę ani spać ani funkcjonować normalnie.

usg zrobiła w 3 min! pani wesoła pomiziała byle jak i stwierdzila ze wszytsko w porzadku mimo powiedzenia o dolegliwosciach i chorobach w rodzinie.