dr n. med. Maria Łazewska

Doskonały specjalista, zawsze uprzejma i miła,starająca się wytłumaczyć sprawy związane z chorobą i leczeniem . Po raz pierwszy spotkałam się z p. Doktór w roku 1999r i uważam, że jest b.dobrym fachowcem

Bardzo dobry specjalista. Pomaga w beznadziejnych przypadkach, kiedy inni lekarze tylko rozkładają ręce i nie widzą prawdziwej przyczyny powstałego problemu. Dzięki Jej leczeniu mam dwójkę wspaniałych dzieci.

pani doktor jest super,tylko szkoda,że pracuje zaledwie 2 dni na oddziale,bo każdy lekarz na oddziale dba o swoje pacjentki.

Jest super lekarzem, wyleczyła mnie z endometriozy i nie muiałam lądować na stole operacyjnym, a byłam po przebytej operacji i dwóch laparoskopiach i cały czas sie odnawiało. To ona dała mi nadzieje i tak się stało zostałam wyleczona. Polecam gorąco

Pani nastraszyła mnie rakiem, przepisując tabletki powiedziała ze mi nie pomogą, i przepisała mi maść której jak później przeczytałam na ulotce NIE WOLNO stosować do narządów płciowych. Po prostu porażka, nigdy więcej.

Jedyne, co mi przeszkadzało to zafiksowanie dr Łazewskiej na punkcie leczenia włosogłówki, jako przypuszczalnej przyczyny wszelkich kłopotów zdrowotnych. Poza tym - rewelacyjny lekarz i ciepły człowiek:)

POLECAM z czystym sumieniem! Jestem zachwycona pania doktor.

POLECAM z czystym sumieniem! Jestem zachwycona pania doktor.

Mam pełne zaufanie do Pani Doktor i była ze mną w naprawdę trudnych dla mnie sytuacjach.

W/g mnie jest super lekarzem, znam Panią dr ok. 25 lat.

W/g mnie jest super lekarzem, znam Panią dr ok. 25 lat.

swietny fachowiec, do tego ciepla, mila zawsze usmiechnieta

swietny fachowiec, do tego ciepla, mila zawsze usmiechnieta