Profesjonalizm w każdym calu. Kompetencje i doświadczenie to wszystko samo mówi za siebie, że warto skorzystać z pomocy pani Dpktor. Od wielu lat jestem pacjentem Doktor Tomaszewskiej i zamienię jej na nikogo innego. A podejście do małych dzieci pierwsza klasa! Czteroletnia córka już na drugi dzień znowu chciała iść do dentysty :-)

Profesjonalizm w każdym calu.
A podejście do małych dzieci pierwsza klasa!
Czteroletnia córka już na drugi dzień znowu chciała iść do dentysty :-)

Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa szczerze polecam gabinet Pani doktor Marii Tomaszewskiej. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, a co najważniejsze z leczenia BEZBOLESNEGO. W tym gabinecie czuje się jak wyjątkowa osoba za co bardzo dziękuję.

Pełen profesjonalizm, jasno tłumaczony każdy etap leczenia w połączeniu z przyjaznym podejściem do pacjenta to najlepsza charakterystyka Pani doktor Marii Tomaszewskiej. A do tego miła, sympatyczna, bardzo kompetentna, kulturalna i życzliwa. Pani Maria wykazuje wielkie zaangażowanie w swoją pracę i ratuje każdy nawet beznadziejny przypadek. Szczerze polecam Panią doktor i jej profesjonalnie wyposażony gabinet.

Pełen profesjonalizm, 100% zaufania i bardzo miła obsługa. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim Panią dr Marię Tomaszewską, która stawia celne diagnozy i jest niewątpliwą mistrzynią w swoim fachu.

Mega sympatyczna i w pełni profesjonalna osoba. Dzięki pani dr. moje ząbki w końcu są piękne i proste a ja nie wstydzę się własnego uśmiechu. Jestem zachwycona i polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z uzębieniem. Tu nie ma tematów tabu i niedomówień. Człowiek odrazu wie na czym stoi.

" Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus" - te słowa według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Marię Lenarczyk - Tomaszewską. Dzięki Pani Doktor mam inne spojrzenie na leczenie i wizyty u dentysty. Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Spokój, wiedza, poczucie humoru, dokładność, zaangażowanie, profesjonalizm - to jest właśnie Pani Maria. Jeśli ktoś się boi leczenia, wizyt u dentysty lub po prostu szuka dobrego fachowca to właśnie znalazł. Dodam jeszcze, że Pani Tomaszewska leczy zęby całkowicie bezboleśnie, do tego efekt wizualny jest zawsze świetny:) ...

Gabinet, w którym przyjmuje Pani Maria Tomaszewska jest w pełni profesjonalnie wyposażony, przyjazny zarówno dla dorosłego jak i młodszego pacjenta, w tym także dla pacjentów niepełnosprawnych.

Gorąco polecam ten gabinet i Panią dr Marię Tomaszewską:)

Nic dodać nic ujać, po prostu SUPER!!! Miła, uśmiechięta i wszystko wytłumaczy. Cenię sobie także to że nie naciąga na kase! U innego dentysty na kontroli dostałem informacje że do zrobienia jest 5 zębów, po wizycie u Pani doktor dostałem informacje że to zwykłe przebarwienia i ubytki które można wyleczyć bez wiercenia! Osobiście u mnie wyleczony ząb z tragicznego stanu i to z winy poprzedniego dentysty. Za takim dentystą pojade choćbym miał cały śląsk przejechać!

W tydzień wyleczyła mi większość ubytków przed powrotem do Anglii. Wszystko OK, ogólnie bez zastrzeżeń.

Bardzo miła Pani Doktor, świetna współpraca, szybkie terminy, życzliwa i serdeczna, polecam każdemu.

Wszystko super na najwyższym poziomie dobry sprzęt ma, jest wesoła, uprzejma, i dobrze robi.....a i znieczulenia nie żałuje