lekarz Maria Lewandowska-Skocz

Pediatra

3,7
3,7

Chodzę z synkiem do dr od urodzenia i jestem tak średnio zadowolona. Po pierwsze, pani dr jest zbyt pewna siebie, a wręcz zarozumiała, po drugie co już ktoś powiedział na siłę wciska płatne szczepionki, twierdząc przy tym, że te nieodpłatne są nieskuteczne i szkodliwe(sic),po trzecie NIE ZAWSZE przyjedzie do pacjenta, mnie już dwa razy odmówiła, więc dostępność 24h/d to bujda(ale każdy jest tylko człowiekiem), po czwarte wypisuje antybiotyki na wszelki wypadek i najlepiej na wszystkie dolegliwości, a dziecko to nie królik doświadczalny, przez co moje dziecko już 2 razy otrzymało antyb które mu nie pomogły a zaszkodziły. Po piąte chętnie bym się od niej przepisała ale w tej cudownej przychodni nie ma dobrego lekarza, same niedouczone karierowicze. Nie polecam

Pani dr nie zawsze przyjedzie do pacjenta, do moich chorych dzieci jeszcze nigdy nie przyjechała, a dzwoniłam do niej kilka razy na przestrzeni kilku lat, kazała mi do szpitala jechać, nie zawsze potrafi trafnie rozpoznać chorobę, a antybiotyki przepisuje jak witaminy, nie wspominając już o płatnych szczepionkach o których mogłaby gadać godzinami, strasząc przy tym skutkami niezaszczepienia dziecka tymi dodatkowymi płatnymi, zawsze spóźnia się do pracy, bo co tam chore dzieci mogą przecież poczekać, a mieszka 5 min od przychodni. Ogólnie słabo.

Leczę się u niej od dziecka, teraz mimo że mam 25 lat nadal chodzę do niej. I mimo że dużo czytałem tutaj że niby tylko rodzinka wypisuje pozytywne komentarze to nie jestem z Panią dr. spokrewniony. Chodzi do niej moja cała rodzina, traktujemy ją bardziej jako lekarza rodzinnego niż jako pediatrę. Nigdy niczego niezbagatelizowała ani też nie olała, jedyne co mogę powiedzieć o niej to że nie lubi jak ktoś wciska jej chorobę że to jest na pewno to i prosi się tylko o leki. Sorry ale to ona jest ...

Leczę się u niej od dziecka, teraz mimo że mam 25 lat nadal chodzę do niej.
Nigdy niczego niezbagatelizowała ani też nie olała, jedyne co mogę powiedzieć o niej to że nie lubi jak ktoś wciska jej chorobę że to jest na pewno to i prosi się tylko o leki. Sorry ale to ona jest od badania i diagnozowania oraz ustalenia leków.

Pani doktor ma podejście do leczenia dzieci jest miła uprzejma ,leczy mnie od urodzenia wiem co pisze,polecam ją na przyszłość.

Babsztyl piepszony niemiluch antypatyczna nie zna się. Odmówiła przyjęcia dziecka zarozumialec powinna już dawno iść na emeryturę na

szanowni czytający te opinie prosze nie sygerujcie sie tak tym co przeczytacie bo pozytywne komenty wsisuje rodzinka , dwa komentarze wpisaly coreczki pani lewandowskiej .. ja osobiscie jestem srednio zadowolona , poniewaz na siłe wciska płatne sczepionki , ktore są bardzo drogie , oczywiscie zarabia na tym , stosuje tanie psychologiczne sztuczki DO RODZICOW DZIECI- CO NIE UFA MI PANI ?,PRZECIEZ JEST PANI ROZSĄDNA , PRZECIEZ PANIĄ NA TO STAC . LEKKĄ RĄCZKĄ PRZEPISUJE ANTYBIOTYKI ..

Pediatra jakich mało, polecam. Nigdy nie odmawia wizyty, bez względu na porę, nie bagatelizuje niczego, tłumaczy cierpliwie wszystko. Bada kompleksowo, jest miła i delikatna dla dzieci.

polecam Panią Doktor! Diagnoza zawsze trafna, o wszystko można spytać, wszystko wytłumaczy Leczę dziecko publicznie i prywatnie jeżeli jest taka potrzeba i jeszcze się nie zawiedliśmy

Bardzo dobry pediatra. Dziecko na każdej wizycie dokładnie zbadane. Trafne diagnozy i leki. Godna polecenia. Dostępna 24h.

REWELACJA,LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA!!

REWELACJA,LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA!!