Pani Doktor Lubina To wspaniały lekarz! Miła uprzejma,a przede wszystkim kompetentna! Moja córka zawsze z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu Mimo choroby...! Zawsze trafione diagnozy! Polecam z całą odpowiedzialnością!!!!

Lekarz godny polecenia wszystkim rodzicom, którzy troszczą się o zdrowie swoich dzieci. Profesjonalizm w każdym aspekcie.

Fantastyczna pani doktor, serdecznie polecam!

Fantastyczna pani doktor, serdecznie polecam!

A ja też chodzę na NFZ i jeszcze nigdy niebyło tak, żeby nie odpowiedziała na jakieś pytanie. A nawet jak starszy rozrabiał, bo byłam z dwójką, no, z niemowlakiem i przedszkolakiem, to poprosiłam ją i wszyscy mnie przepuścili. A leki zawsze najtańsze wypisze, bo to też ważne. A działają.

Świetny lekarz, niezmiernie uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Do choroby mojej córki Pani Maria podeszła wielotorowo eliminujac wszystki możliwości . Obecnie moje dziecko nie choruje. Myślę ze to w głównej mierze jej zasługa

Zgadzam się z przedmówcą. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na takiego lekarza - dziecko się męczyło od lat, a pani doktor od razu zleciła diagnostykę, odczulanie. Teraz możemy normalnie funkcjonować.

To lekarz z powołanie i takich nasz kraj potrzebuje.

To lekarz z powołanie i takich nasz kraj potrzebuje.

Rewelacja pod każdym względem. Rzeczowość, zaangażowanie i pełna kompetencja, bazujaca na gruntownej wiedzy i dużym doświadczeniu.

świetny lekarz prowadzą moje dzieci od wyjścia z porodowki. doświadczenie i fachowość

Naprawdę polecam!!! Lekarz godny zaufania!!

Naprawdę polecam!!! Lekarz godny zaufania!!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Gliwice"?

NZOZ Przychodnia "Sikornik" Sp z.o.o.
Wizyty Domowe
Obrońców Pokoju 39 lok. 8