lekarz Maria Lubina

Pulmonolog, Pediatra

Pani doktor jest bardzo zaangażowana i kompetentna z wielkim sercem do pacjentów Ma bardzo dobre podejście do dzieci

Dr Lubina leczy moje dzieci od lat, nigdy się nie zawiodłam. Kompetentna, rzeczowa, po prostu wspaniały doświadczony lekarz

Pani Doktor Lubina To wspaniały lekarz! Miła uprzejma,a przede wszystkim kompetentna! Moja córka zawsze z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu Mimo choroby...! Zawsze trafione diagnozy! Polecam z całą odpowiedzialnością!!!!

Lekarz godny polecenia wszystkim rodzicom, którzy troszczą się o zdrowie swoich dzieci. Profesjonalizm w każdym aspekcie.

Fantastyczna pani doktor, serdecznie polecam!

Fantastyczna pani doktor, serdecznie polecam!

To lekarz z powołanie i takich nasz kraj potrzebuje.

To lekarz z powołanie i takich nasz kraj potrzebuje.

Świetny lekarz, niezmiernie uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Do choroby mojej córki Pani Maria podeszła wielotorowo eliminujac wszystki możliwości . Obecnie moje dziecko nie choruje. Myślę ze to w głównej mierze jej zasługa

A ja też chodzę na NFZ i jeszcze nigdy niebyło tak, żeby nie odpowiedziała na jakieś pytanie. A nawet jak starszy rozrabiał, bo byłam z dwójką, no, z niemowlakiem i przedszkolakiem, to poprosiłam ją i wszyscy mnie przepuścili. A leki zawsze najtańsze wypisze, bo to też ważne. A działają.

Niestety moje doświadczenia z Panią doktor nie pokrywają się z poprzednimi opiniami, wiele pytań bez odpowiedzi, wszystko na szybko, nie polecam osobiście.

świetny lekarz prowadzą moje dzieci od wyjścia z porodowki. doświadczenie i fachowość