lekarz Maria Luśnia-Kondaszewska

Wenerolog, Dermatolog

Szybko,fachowo bez zbędnych dyskusji i uprzejmości. Polecam!

Szybko,fachowo bez zbędnych dyskusji i uprzejmości. Polecam!

Pani doktor jest bardzo niemiła :(, ktoś powie, że nie jest od tego, żeby być miłą, ale od tego żeby leczyć - owszem, niemniej wymagam od ludzi żeby traktowali mnie uprzejmie. To przecież takie oczywiste. Nie będę oceniać jej kompetencji zawodowych, bo to byłoby najzwyczajniej nie fair. Zdecydowanie odradzam. Polecam lekarza Romana Gerlacha czy Grażynę Mrożek - Melkę. Są ok. Skuteczni i sympatyczni.

bardzo profesjonalny sprzęt, Pani doktor bardzo miła i zainteresowana pacjentem poprawą jego stanu, nie wiem skąd te negatywne komentarze, może konkurencja...

Dermatolog dzieki ktoremu pozbyłem sie kompleksow z powodu blizn potradzikowych.

Byłam u Pani Dermatolog z problemem trądzikowym na co poleciła mi dwie maści na twarz. Okazało się później że jednej z nich na twarzy smarować nie wolno. Wyglądam teraz jak z ostrą alergią i nic nie mogę na to poradzić. Na całej twarzy mam wysypkę. Pani Dermatolog moje pytania czy sugestie żeby zrobić wymaz ze skóry (leczę się też na gronkowca) zbyła po czym po terapii w/w dwiema maściami zasugerowała peeling u niej. Cena peelingu ok. 200 zł a należałoby wykonać cztery, trądzik niestety nadal będzie się pokazywał, bo ta ...

Byłam u Pani Dermatolog z problemem trądzikowym na co poleciła mi dwie maści na twarz. Okazało się później że jednej z nich na twarzy smarować nie wolno. Wyglądam teraz jak z ostrą alergią i nic nie mogę na to poradzić. Na całej twarzy mam wysypkę. Pani Dermatolog moje pytania czy sugestie żeby zrobić wymaz ze skóry (leczę się też na gronkowca) zbyła po czym po terapii w/w dwiema maściami zasugerowała peeling u niej. Cena peelingu ok. 200 zł a należałoby wykonać cztery, trądzik niestety nadal będzie się pokazywał, bo ta Pani leczy skutki a nie, przyczyny. Wszystko to już przerabiałam u innego dermatologa w regionie. Wizyty nie polecam chyba, że ktoś chce być leczony metodą prób i błędów.

Zwykła naciągara.Zrobiłam zabieg z zakresu dermatologii estetycznej.Efekty zerowe.Tak jak było przedtem jest i teraz .Zdecydowanie nie polecam.

Zgłosiłam się do pani doktor z małym problem, wręcz z niewidocznym trądzikiem, teraz jest w stanie zaawansowanym. Przepisywane laki przez panią doktor pomagały, ale na krótko, teraz moja cera jest w opłakanym stanie.

Właśnie,że traktuje ludzi instrumentalnie i bezosobowo. Problemu mojego nie rozwiązała. Nie jestem zadowolona z usługi:(

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, rzeczowa a jednocześnie nie podchodzi do pacjenta instrumanetalnie tak jak się to często dzieje w gabinetach prywatnych. Bardzo mi pomogła w zakresie zmian na twarzy. Dodam, że jest to kolejny lekarz do którego trafiłam z tym samym problemem i pierwszy, który mi pomógł pozbyć się tych problemów. Gorąco polecam.

............po wizycie u tej pani zaczęły sie prawdziwe problemy......... nacieki ropne na twarzy po sterydowej masci ,którą przepisała... kazdy lekarz który słyszał o jej zestawie leków łapał sie za głowe..........sterydowa masc na twarz...szkoda k***a gadać.............