prof. dr hab. Maria Majdan

Reumatolog

Prawdziwy Fachowiec w swojej profesji z ogromną wiedzą i doświadczeniem a do tego wspaniały i życzliwy człowiek. Życzymy sobie więcej takich lekarzy, którzy dobro pacjenta stawiają na pierwszym miejscu.

Maria majdan Gabinet prywatny Ul. Chodźki 25/U5 Tel. 572059302 Wtorki po 14 Na rok 2018 nie ma już rejestracji

Maria majdan
Gabinet prywatny
Ul. Chodźki 25/U5
Tel. 572059302
Wtorki po 14
Na rok 2018 nie ma już rejestracji

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma teraz 7 lat -jest zdrowa, radosna. Część tych lekarzy w Rzeszowie, a było ich może 3-do dziś zastanawiam się jak mogą leczyć i określać się najlepszymi. Oczywiscie nie wszyscy są tacy, bo byli też lekarze,którzy robili wszystko by mi pomoc. Moim zdaniem tych 3 powinni od Pani profesor się uczyć :pokory, wiedzy i umiejętności leczenia.Ile razy patrzę na moją córeczkę tyle razy dziękuję Bogu, że trafiłam pod jej skrzydła.Nie dość, że jest dobrym lekarzem to do tego wspaniałym człowiekiem i wrażliwą osobą.

Pani Prof wiele razy wyprowadziła mnie z poważnego stanu. Ostatnio uratowała mi życie. Jest miła. Nie znam drugiego takiego lekarza tak oddanego i tak bezinteresownego który przejmuje się pacjentem. Miałam wiele szczęścia że na swojej drodze życia spotkałam właśnie panią profesor Majdan

Pani profesor jest najlepszym reumatologiem, którego miałam okazję spotkać na drodze mojej historii choroby. Mam pełne zaufanie do diagnozy i sposobu leczenia. Miły uśmiech i ciepło oraz szacunek okazywany pacjentowi pomaga znieść trudy choroby. Serdecznie polecam.

Profesor Maria Majdan to wspaniała kobieta i profesjonalistka w leczeniu chorób reumatycznych.

Jeżeli chodzi o sposób leczenia przez panią Majdan to uważam ,że problemy leczenia na klinice pojawiają się wtedy gdy studenci są ważniejsi niż pacjenci !

Jeżeli chodzi o sposób leczenia przez panią Majdan to uważam ,że

Podczas wizyt widać, że leczenie jest dla Pani Profesor pasją, każdego ze swoich pacjentów traktuje indywidualnie. jako odrębny przypadek, któremu trzeba poświęcić bardzo dużo czasu.

Pani Profesor jest specjalistką i profesjonalistką w leczeniu chorób reumatologicznych. Opiekuje się pacjentem i poświęca mu dużo czasu. Postawiła diagnozę mojej choroby, gdzie inni lekarze rozkładali bezradnie ręce. Gorąco polecam, jeżeli ktoś chce trafić pod dobrą opiekę reumatologa z Lublina.

Niestety zapłaciłem 80zł i pani doktor kazała mi szukać specjalisty.

Niestety zapłaciłem 80zł i pani doktor kazała mi szukać specjalisty.