prof. dr hab. Maria Majdan

Reumatolog

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma teraz 7 lat -jest zdrowa, radosna. Część tych lekarzy w Rzeszowie, a było ich może 3-do dziś zastanawiam się jak mogą leczyć i określać się najlepszymi. Oczywiscie nie wszyscy są tacy, bo byli też lekarze,którzy robili wszystko by mi pomoc. Moim zdaniem tych 3 powinni od Pani profesor się uczyć :pokory, wiedzy i umiejętności leczenia.Ile razy patrzę na moją córeczkę tyle razy dziękuję Bogu, że trafiłam pod jej skrzydła.Nie dość, że jest dobrym lekarzem to do tego wspaniałym człowiekiem i wrażliwą osobą.

Pani Prof wiele razy wyprowadziła mnie z poważnego stanu. Ostatnio uratowała mi życie. Jest miła. Nie znam drugiego takiego lekarza tak oddanego i tak bezinteresownego który przejmuje się pacjentem. Miałam wiele szczęścia że na swojej drodze życia spotkałam właśnie panią profesor Majdan

Pani Profesor Maria Majdan to najlepszy reumatolog jakiego znam. To dzięki niej mam remisję tocznia i czuję się bezpiecznie, bo wiem, że trafiłam do świetnego specjalisty i cudownego człowieka.

Pani profesor jest najlepszym reumatologiem, którego miałam okazję spotkać na drodze mojej historii choroby. Mam pełne zaufanie do diagnozy i sposobu leczenia. Miły uśmiech i ciepło oraz szacunek okazywany pacjentowi pomaga znieść trudy choroby. Serdecznie polecam.

Pani Profesor jest specjalistką i profesjonalistką w leczeniu chorób reumatologicznych. Opiekuje się pacjentem i poświęca mu dużo czasu. Postawiła diagnozę mojej choroby, gdzie inni lekarze rozkładali bezradnie ręce. Gorąco polecam, jeżeli ktoś chce trafić pod dobrą opiekę reumatologa z Lublina.

Profesor Maria Majdan to wspaniała kobieta i profesjonalistka w leczeniu chorób reumatycznych.

Podczas wizyt widać, że leczenie jest dla Pani Profesor pasją, każdego ze swoich pacjentów traktuje indywidualnie. jako odrębny przypadek, któremu trzeba poświęcić bardzo dużo czasu.

Wg mnie Pani Profesor jest najlepsza - dzięki niej jeszcze żyje. Jest kompetentna, miła pomimo, że czasem sprawia wrażenie surowej ale potrafi postawić diagnozę gdy inni lekarze nie wiedzą jaka to choroba, klasa jako człowiek i jako lekarz. Dziesięć gwiazdek na pięć możliwych. Polecam!!!

jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie,konkretna,szybko podejmuje decyzje co do leczenia pacjenta.

To człowiek wielkiego formatu. Zachwyca wiedzą, kulturą i wielką skromnością.

To człowiek wielkiego formatu. Zachwyca wiedzą, kulturą i wielką skromnością.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Lublin"?

Niemce 335
21-025 Niemce