lekarz Maria Marek

2,7
2,9
2,7
2,6

Szkoda, że nie ma opcji wystawienia zero gwiazdek, bo w mojej opinii lekarz Maria Marek nie zasługuje nawet na jedną. Oschłe podejście do pacjenta, brak jakiejkolwiek empatii (którą moim zdaniem dobry lekarz powinien się wykazać), zero profesjonalizmu i konsekwencji w leczeniu, a także nieumiejętność zdiagnozowania choroby. Z całego serca nie polecam tego lekarza, chyba, że chcecie rozwinięcia choroby i doświadczenia niemiłych sytuacji związanych z wizytą.

Lekarka nieempatyczna. Nie zleca badań. Nie zna się na nowoczesnych terapiach. Lekarz typu "byle do piątku" dorabiający sobie na emeryturze.

Nie polecam !!!! Przez rok leczenia nie potrafiła wydać poprawnej diagnozy odnośnie choroby, która bardzo szybko postępowała. Na szczęście podjęłam decyzję o konsultacji z innym lekarzem, który od razu podjął odpowiednie leczenie. Gdybym nie zmieniła lekarza, nawet nie chcę myśleć jaki mój stan byłby obecnie.

Nie polecam !!!!

To bardzo miła osoba, rozmawia z pacjentem z chęcią pomocy. Radzi, pomaga, szuka przyczyn. Świetny lekarz.

Przez 7 lat reumatolodzy leczyli mnie bezskutecznie, wręcz było coraz gorzej... Po wizycie u pani doktor Marek i jej zastosowanym leczeniu, po 2 tygodniach stanęłam na nogi. Od 2 lat czuję się bardzo dobrze, zapomniałam o bólu. Polecam!

Zero zainteresowania cierpieniem pacjenta i empatii , pani doktor opryskliwa jakby najszybciej chciała pozbyć się pacjenta i mieć spokój , brak chęci ulżenia cierpieniom .Nie polecam sama też nie zamierzam korzystać mimo , że trudno o reumatologa .

Opryskliwa, nie wzbudza zaufania , ogolnie wredna. Nie polecam , zdanie pacjenta i osobise spostrzerzenia wogole sie nie licza.

Pani doktor jest prawdziwym specjalistą w dziedzinie reumatologi.Lekarka o olbrzymim doświadczeniu,bardzo punktualna,szukająca odpowiedniego leku i rehabilitacji dla indywidualnego pacjenta.Konsekwencja,profesjonalizm,a nie czułe słówka względem pacjenta prowadzą, do remisji choroby.

Bezczelna, pyskata, wybuchowa. Strach ją o cokolwiek zapytać. Dziwne zachowanie - niby czasem w miarę grzeczna a za moment wybucha bez powodu. Nigdy więcej kontaktu z tą osobą.

Dla mnie jest pani doktor najgorszym reumatologiem i życzę pani doktor długich lat cierpienia tak jak cierpi moja mama przez panią i przez pani nie udolność w leczeniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!