lekarz Maria Masternak-Piechula

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wpanialy i holistyczny lekarz. Szkoda ze wyjechala z Głogowa. Pani Doktor obecnie przyjmuje we Wrocławiu, polecam i podeje kontakt zainteresowanym - telefon 602614380. Pani Doktor jeździ na wizyty domowe we Wroclawiu i okolicach.

Pani Doktor pomogła nam skutecznie wyleczyć i zadbać o odporność naszego 2-latka. Udaliśmy się do niej z problemem alergii skórnej, która utrzymywała się od 4 miesięcy i żaden inny lekarz nie umiał nam pomóc. Od tego czasu jesteśmy pod jej stałą opieką. To lekarz z charyzmą i szeroką wiedzą.

Doktor Piechuli powierzyłam opiekę medyczną nade mną i moją rodziną dwa lata temu. Od tego czasu leczy nas nie tylko w chorobie, ale także doradza w kwestii budowania zdrowia i odporności. W efekcie chorujemy rzadko, a moja wiedza o tym, jak dbać o moją rodzinę wciąż się poszerza. Darzę Doktor Piechulę ogromnym zaufaniem i cenię kontakt z tak doświadczonym lekarzem i człowiekiem pełnym zrozumienia dla naszych problemów zdrowotnych i wynikających stąd zmartwień. Ten ostatni aspekt, jako dla młodej mamy, jest dla mnie dodatkowym, lecz ważnym atutem Pani Doktor:)

Wpanialy i holistyczny lekarz. Szkoda ze wyjechala z Głogowa. Pani Doktor obecnie przyjmuje we Wrocławiu, polecam i podeje kontakt zainteresowanym: 602614380

Wspaniały lekarz, który do leczenia podchodzi holistycznie, co w tych czasach rzadko się zdarza. Ma ogromną wiedzę nie tylko jak leczyć, ale także jak zapobiegać kolejnym problemom zdrowotnym. Przeprowadza dokładny wywiad, a także jesli trzeba zleca szczegolowe badania. Dzięki Pani doktor moje dzieci nie są faszerowane co tydzień antybiotykami, a ich odporność stale jest wzmacniana. Jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości i pytania odnosnie stanu zdrowia moich dzieci, Pani doktor zawsze dokladnie tłumaczy co robić, jak leczyć i przy tym jak wzmacniać organizm do radzenia sobie z chorobą.

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie jedynie skupia się na podaniu pigułki, która może doraźnie pomóc. Doktor Masternak-Piechulę obdarzam ogromnym zaufaniem, bo już nie raz ratowała nasze maluchy i nas w chorobie.