Maria Minkowska

1,3
1,3
1,2
1,1

Pani lekarka nieprzyjemna i agresywna - szarpie głową pacjenta, rzuca jego okularami, wydaje komendy w stylu: „Głowa!”, „Czytać!”, „Nie tak się czyta!”. Po wizycie u niej można żądać przeprosin. Polecam jedynie wrogowi.

Prywatna wizyta zakończona bez uzyskania jakiejkolwiek informacji, zero porady,Pani Doktor przyszła bardzo spóźniona ,nie potrafiła znaleźć przyczyny dolegliwości oka po zabiegu.Ta osoba nie nadaje się udzielania pomocy w chorobach narządu wzroku .

Jaka szkoda, że nie ma opcji pustych gwiazdek...Nie polecam. Chamska i bezczelna. Ta Pani wie lepiej czy widzisz czy nie. Jak nie zawalczysz o swoje to nic nie uzyskasz. Wizyta u tej Pani to KOSZMAR!!!

Stanowczo nie polecam. Nie dość, że ta Pani powinna być dawno na emeryturze, to w dodatku jest wredna i opryskliwa. Jaki normalny lekarz ma pretensje do pacjenta, że przychodzi do Niego z jakimś problemem, zwłaszcza płacąc za wizytę? Przecież to śmiech na sali.. Omijać szerokim łukiem i znaleźć innego, dobrego specjalistę, których w Toruniu jest kilku..

Zdecydowanie odradzam!!! Poszłam do Pani "Doktor" na badanie okresowe z zakresu medycyny pracy, pracuje przy komputerze około 7h/dziennie. Moje obecne okulary były już za słabe. Pani Doktor zbadałam mi wzrok komputerowo, na podstawie tego określiła wadę i wypisała receptę. Komputer wskazywał astygmatyzm, więc Pani Doktor przepisałam mi szkła cylindryczne na prawe i lewe oko - jedne na czym się opierała to wydruk z komputera!!!! Optometrysta po dokładnym badaniu stwierdzi, że mam minimalną wadę na lewym oku, a szkła cylindyczne mogą mi jedynie w wieku 25 lat pogorszyć wzrok. Na koniec wizyty Pani doktor nie chciała wypisać mi zaświadczenia, że potrzebuje okularów do pracy przy komputerze- "ponieważ nowe monitory mają filtry" i mam pracować bez nich - na moją odpowiedź, że gdy pracuję bez okularów bolą mnie oczy Pani doktor zaczęła kłócić się ze mną, że jest to nieprawda i ona wie lepiej!
Zaświadczenie wystawiła mi dopiero po krótkiej wymianie zdań. Ogólnie wizyta przebiegała w strasznej atmosferze, Pani doktor miała pretensje o wszystko! NIE POLECAM!!!!

Pani doktor nie bardzo umie obslugiwac sprzet w gabinecie. Dobre 15 minut próbowała trafić w moje oko, a w końcu zrobiła 2 razy to samo oko. Bez komentarza. Na moje stwierdzenie że nie widzę lepiej w tych szklach co mi proponuje, odpowiada że tak jak wyszło z komputera. Nie polecam, chyba że ktoś ma dobry wzrok i chce sobie pooglądać obrazki i poczytać literki z tablicy.

Ta kobieta nie powinna wykonywac swojego zawodu. Badanie wzroku przeprowadza pokazujac kolry w ksiazce....

Żenada co za wstrętna pani zał używać słowa pani (baba) . Podczas wizyty- nie miła opryskliwa nie jest w stanie udzielić żadnej informacji .Po wizycie wyszedłem i nie wiem nic tylko tyle że mam przyjść za tydzień . Jakiekolwiek pytanie budzi wręcz agresje !!! Nigdy w życiu nikt tak mnie nie potraktował . Pani doktor trzeba wysłać do psychiatry jak sobie nie radzi z emocjami !

Nie polecam. Ta Pani powinna już być dawno na emeryturze. Podczas wizyty spoglądała na zegarek, bardzo mało komunikatywna. Bardziej kompetentna była Pani, która jej asystowała. Wizyta u tej Pani to była pomyłka.

To jest pomyłka, że taka osoba pracuje w charakterze lekarza. Do tego w prywatnej lecznicy - chyba jakieś długi wdzięczności, ale kto mądry pozwala, żeby jego biznes był narażony na szwank? Szeeerokim łukiem omijajcie tą kobietę. Całą sytuację ratuje sympatyczna pani pielęgniarka, która jej asystuje. Tylko jak ona z nią wytrzymuje???