lekarz Maria Modrzewska

Foniatra

Zdecydowanie polecam, miły kontakt, pełen profesjonalizm medyczny

Zdecydowanie polecam, miły kontakt, pełen profesjonalizm medyczny

szybka i właściwa diagnoza w połączeniu z pełnym profesjonalizmem a ponadto jest bardzo sympatyczną ,pełną ciepła dla swych młodziutkich pacjentów

Już na wejściu można poznać jak jest miła i uprzejma . Zgadzam się z przedmówcami na 1000%. Polecam wszystkim bardzo gorąco .

super lekarz miła, uprzejma, kompetentna, a przy tym bardzo cierpliwa

super lekarz miła, uprzejma, kompetentna, a przy tym bardzo cierpliwa

Pani doktor jest świetnym specjalistą i przede wszystkim człowiekiem, który wkłada wiele serca w to, co robi.Już po pierwszej wizycie miałam o niej jak najlepsze zdanie, a każda kolejna tylko to potwierdza.

Bardzo miła i kompetentna osoba, chetnie współpracuje z pacjentem. Pani doktor jest cały czas zainteresowana pacjentem nawet po wizycie zaróno pubicznej jak i prywatnej. Odniosłam wrażenie że bez znaczenia jest jaja to wizyta. Polecam tego specjalistę.

Świetna specjalistka. Bardzo miła i uprzejma. Bardzo pomaga mi w moich problemach ze strunami głosowymi. Bardzo polecam.