lekarz Maria Mordarska-Drabik

Neurolog

Msze ze swojej dziedziny jest dobra ale jako orzecznik lepiej nie mówić. Lepiej do Pani doktor nie trafić bo liczy się wtedy tylko procedura.

Polecam panią doktor z całego serca, świetny specjalista...

Polecam panią doktor z całego serca, świetny specjalista...

Pani doktor Mordarska-Drabik jest naprawdę WSPANIAŁYM,PORZĄDNYM LEKARZEM,na miarę doktora Tomasza Serejko...Kto miał kontakt z tymi lekarzami-ten wie,po prostu wie,co to sa za lekarze!!! Oby Szanowne Grono naszych lekarzy brało przykład z Nich...dobrze by było dla nas,oj,dobrze!!!

całkowitą dignozę potwierdził profesor prof. dr hab. nauk med. Andrzej Radek dobry neurochirurg praktykujący w Łodzi.

Wspaniały lekarz. Przede wszystkim posiada bardzo dużą wiedzę ze swojej dziedziny. Chyba na bieżąco aktualizowaną. Przyjazna, spokojna. Chętnie wyjaśnia pacjentowi problemy dotyczące jego choroby. Traktuje pacjenta przyjaźnie, z szacunkiem i co bardzo ważne nie "żałuje" pacjentowi czasu.