lekarz Maria Nesteruk

Seksuolog, Psychiatra

1,5
1,5
2,5

Kobieta która totalnie nie nadaje się do wykonywania tego zawodu. Wizyta u Niej to tylko strata czasu. Zero zrozumienia. Zero podejścia.

Nie polecam. Pani doktor okrzyczała moja 90 letnia babcie za to ze chodzi za wcześnie spać ze powinna spać 5 godzin Nie więcej Co to za podejście do starszej osoby?! Jak można narazic 90 letnia osobe na taki stres. Jeśli nawet jest to prawda powinna powiedzieć to spokojnie i wytłumaczyć a nie z wielkim grymasem na twarzy krzyczeć. Moja babcia roztrzęsiona wrocila z wizyty od Pani doktor ktora przecież powinna jej pomóc nie zaszkodzić.