lek. dent. Maria Niekra

Ortodonta

Mój syn miał wycisk ortodontyczny w przychodni w Sopocie przy ul. Grunwaldzkiej. Pani dr bez empatii, bez rozmowy, przygotowania, na siłę pchała mu do buzi narzędzia. Syn jest bardzo odporny na ból, pierwszy raz zdarzyło mu się płakać u lekarza. Po przeczytaniu opinii na jej temat wszystko się zgadza Nie dość że nie ma podejścia do dzieci to jeszcze z wielu opinii wynika że jest bardzo słabą specjalistką.

Witam serdecznie, moje leczenie również przebiegało nieprawidłowo i teraz mam poważne problemy z ustawieniem zębów. Wymagam leczenia, planuje pozew o odszkodowanie aby móc dalej wyleczyć zniszczone uzębienie przez Panią Niekrę.. czy ktoś już składał pozew albo jest jakaś grupa osób poszkodowanych i jest może złożony pozew grupowy ?

Nie polecam/Pani ucieka przed pacjentami po calyn trójmieście zmienia gabinety/nie odbjerw tel/a kart z przebiegu chorób nie oddaje/potrzeba interwencji policji.

Chciałabym wszystkich ostrzec przed panią Niekra która mi życie zniszczyła! miałam mieć założony aparat na dolny luk a po dwóch miesiącach miałam isc na zabieg założenia dystaktora aby rozszerzył moja szczękę. Moja woda polegała na wąskiej szczęce i tylozgryzie. Zależało mi na poprawieniu obu tych wad poprzez operacje. Pani niekra stwierdziła jednak ze tylozgryz mi wyleczy aparatem. Po 10 miesiącach zapytałam kiedy w końcu będę miała aparat na górę na co pani Niekra zdziwiła sie na moje pytanie . Zaznaczam ze operacja miała być dwa miesiące po założeniu dolnego aparatu czyli w lutym. Odbyła sie jednak około roku pózniej, gdybym nie zapytała to pewnie dalej bym jej nie miała. O terminie zabiegu dowiedziałam sie 4 miesiące przed. Dogadalam sie z szefowa o wolne w tym okresie, oczywiście pani fachowiec zmieniła zdanie nie informując mnie o tym ze jednak operacja będzie około miesiąca pózniej. operacja odbyła sie u Pana Niekry czego odradzam!! Po operacji jak przyszłam na wizytę kontrolna to pani mnie upewniała ze nie rozszerzy mi szczęki za mocno i nie mam sie o co martwić. Gdy skończyłam rozkręcać dystraktor wiedziałam ze cos jest nie tak ZE JEDNA STRONA JEST BARDZIEJ ROZSZERZONA OD DRUGIEJ!! wszyscy mnie pocieszali ze te opuchlizna i jak zejdzie to będzie ok. Pan Niekra mówił ze wszystko ładnie sie rozszerzyło. Nie mogłam zamknąć ust, miałam mega szparę między zębami z której kochana pani Niekra sie śmiała. A gdy spytałam jakie ma wobec mnie dalsze plany to usłyszałam ze dobre. W końcu jednego dnia poszłam na kontrole, była tam dziewczyna która miała praktyki, powiedziałam o moich obawach i o tym ze nie moge zamknąć buzi. Pani Niekra złapała moje usta razem palcami i powiedziała- No co pani, przecież normalnie moze pani zamknąć usta. A ta dziewczyna przyznała mi racje, ze jedna strona szczęki jest znacznie większa od drugiej. Dziękuje Ci dziewczyno bo gdyby nie Ty to dalej bym wierzyła tej babie. Poszłam do innej ortodontki która nie mogła uwierzyć w to co widzi. Teraz czeka mnie druga operacja abym znow mogła wyglądać jak człowiek. Przez cały rok chodzę owinięta chustka i nigdzie nie wychodzę bo mi wstyd za to jak wyglądam . Podsumowując Pani Niekra to wielkie zakłamane dno. Zmienia sama plan leczenia nie informując o tym pacjenta. Przez cały plan leczenie nie wiedziałam co sie dzieje. Jak przyszłam to płaciłam za jednej luk 1700 potem nagle podwyżka ceny o której nie miałam pojęcie i musiałam zapłacić za drugi luk 2 tysiące. Teraz mam nadzieje ze za te moje pieniądze pójdzie sie douczyć zawodu bo jak na razie to jest wielkie zero. Nawet sie nie zainteresowała czemu odeszłam do niej jak dzwoniłam o plan leczenia. A ten gabinet tragedia, a takie sławy same tam przyjmują . Dzięki Bogu trafiłam w końcu pod skrzydła anioła który mnie wyciągnie z tego gowna w który mnie wpakowała pani Niekra wraz z mężem. Oczywiście nie pozdrawiam !! Polecam jednak zająć sie czymś innym typu jakis magazyn bo z pani wiedza i inteligencja daleko pani nie zajdzie.