lekarz Maria Nowak-Hemerling

Lekarz orzecznik ZUS

1,1

Jak najdalej od tego lekarza!!! Na samo powitanie pani doktor nie grzeszyła uprzejmością, po zachowaniu jej od razu było wiadomo , że jestem na straconej pozycji. Czułem się jak uczniak, który za chwilę stanie w koncie za złe zachowanie, zero wysłuchania pacjenta, niestosowne uwagi. Jestem bardzo zniesmaczony tym, że od jednej szanownej pani orzecznik zależy być albo nie być, skąd ZUS bierze tych ludzi ? Myślę że do tej placówki nie przychodzi nikt zdrowy, ani dla przyjemności.

Maaasaaakra! Wpadłam w depresję po utracie pracy. Depresja pogłębiła się po tym jak znalazłam moją mamę martwą. Pani orzecznik pomimo mojej słabości, płaczu po stracie najbliższej w końcu mojemu sercu osoby zadała mi idiotyczne pytanie cyt. czy dotknęłam mamy i czy była zimna? Tego pytania z pewnością nie zapomnę nigdy! Trochę szacunku Pani Mario! Mój staż pracy to ponad 30 lat, a wiek 58! Zatem nie jestem pierwszej młodości, ale w moim przekonaniu w szacunku do ludzi nie ma to znaczenia. Ps: Mimo to nie życzę Pani stanu, w którym ja teraz się znajduję!

Po raz pierwszy w życiu spotkałem tak złego lekarza. Nie dość, że zmuszała mnie do czynności których nie mogłem wykonać, to jeszcze "straszyła" że jak ich nie zrobię to będzie musiała napisać iż nie chciałem poddać się badaniu. Analiza dokumentów była powierzchowna, zaś chęć wymiany poglądów i informacji z pacjentem praktycznie zerowa.

coś strasznego,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ma pracę tylko dlatego że ZUS płaci jej za uwalanie pacjentów i czyni to hurtowo bez wnikania w szczegóły a każdy przypadek jest przecież inny.Każda komisja to stres, który ta pani jeszcze potęguje. Jest bezduszna.