lekarz Maria Nowakowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,7
2,7

to że lekarz jest miły to jedno. jako dziecko czyli około 10 lat temu strasznie chorowałam dla dr Nowakowskiej wszystko było anginą, głogowskim gardełkiem. jeździłam nawet do sanatoriów, brałam dawki leków dla 100kg czlowieka przy wadze 40kg!!! po latach okazało się że mam rozwaloną tarczyce wylądowałam na oddziale w klinice z takimi wynikami i jeszcze przez lata bede ja doprowadzac do porządku jeśli dobrze pójdzie. a wszystko zaczeło się wtedy już około 8 lat temu. dziękuję

Wizyta nie wymaga komentarza jednak następna wizyta będzie u innego lekarza, który spełni podstawowe wymagania i oczekiwania.

jest naprawdę dobrym lekarzem dbającym o zdrowie pacjenta

jest naprawdę dobrym lekarzem dbającym o zdrowie pacjenta

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz o bardzo zmiennych nastrojach. W zależności od stanu nastroju wyraża się podejście do pacjenta. Oczywiście gdy się równocześnie przychodzi z jakąś płatną sprawą to jest się tak miło przyjętym że nawet wychodzić się nie chce i gotowa udzielić porad jak najlepszych, innym razem trafiając na gorszy humor można się spodziewać słów że nie chce pacjenta więcej widzieć na oczy.

wspaniały lekarz!!!z czystym sumieniem mogę polecić każdemu

wspaniały lekarz!!!z czystym sumieniem mogę polecić każdemu

Dr. Nowakowska świetny pediatra mało jest takich w Poznaniu!!!!!!!!!

Dr. Nowakowska świetny pediatra mało jest takich w Poznaniu!!!!!!!!!