lekarz Maria Olszewska

Neurolog

Nie polecam. Być może dawniej Pani Maria była dobrym lekarzem, aktualnie to osoba wypalona zawodowo w moim wrażeniu. Zero otwartości i zaangażowania. Nie warto ryzykować zdrowia i życia. Nie patrzy na człowieka holistycznie.

Uważam ze, Pani doktor Olszewska jest mila i uprzejma osoba,ma dobre podejście do pacjenta i zdecydowanie poleciła bym go innym znajomym :)

Jest lekarzem nie kompetentnym,nie znającym się kompletnie na objawach chorobowych!! Podchodzi do pacjenta kompleksowo.O wystawieniu skierowania na badania specjalistyczne trzeba się jej prosić!! Jest lekarzem dla pacjentów komercyjnych (skierowania na badania) pacjentów w ramach NFZ traktuje jak zło konieczne. Zdecydowanie nie polecam!!!

Na prawdę, gorąco polecam i dziękuję Pani doktor za wszystko co dla mnie zrobiła.

Lekarz godny zaufania i polecenia. Ma indywidualne podejście do pacjenta. Potrafi pomóc zrozumieć chorobę, dodać otuchy i podjąć odpowiednie leczenie.

Pobieżne podejście do pacjenta. Po oględzinach typowo neurologicznych brak dalszego zainteresowaniem się leczeniem chorego.

Jest to lekarz godny zaufania.Mogę z czystym sumieniem go polecić każdemu,kto ma problemy neurologiczne.