lekarz Maria Orchel

Chodziłam do Pani Doktor ponad 20 lat, nigdy nie było problemu, że powinnam iść już do lekarza dla dorosłych. Wizyty wspominam bardzo dobrze, zawsze potrafiła wytłumaczyć przebieg leczenia. Nigdy nie skracała czasu na wizytę, zawsze z uśmiechem na twarzy i z ludzką życzliwością podchodziła do pacjenta. Zawsze trafiała w diagnozę. Szkoda, że Pani doktor ma specjalizacje tylko z pediatrii i nie mogę już wrócić do tak kompetentnego lekarza.

Swietny lekarz,człowiek leczy córkę prawie 18lat i Ola żałuje że jak będzie pełnoletnia to już nie będzie chodzć do p.Orchel.A w samej przychodni rzeczywiście jest tłok,haos zła organizacja,mały metraż

Pani doktor mnie leczy od dziecka i jest bardzo dobrym fachowcem ,jest sympatyczną i wspaniała osobą która wie co robi i umie leczyć i nie ważne czy sa kolejki mi to nie przeszkadza do takiej Pani doktór chętnie się wraca polecam wszystkim

Polecam z całego serca. Pani Orchel to lekarz z powołania. Bardzo chętnie się wraca do Jej gabinetu.

Jestem pancjentem owej pani doktor już z 16 dobrych lat i nigdy nie powiedział bym ani jednego złego słowa na jej temat . Zawsze jest miła , kompetentna i zawsze stawia trafne diagnozy . Nie raz jak przychodze do pani doktor , widze 20 osób przede mną i mnie to wkurza a ta lekarka zawsze uśmiechnięta mimo że ma od groma pracy i lekarz często przychodzących z bardzo banalnym problemem . Wielki szacunek dla pani doktor . Mam nadzieje że takich lekarzy będzie coraz więcej .

Znakomity lekasz pierwszego kontaktu..bardzo bardzo miła..zawsze miła..chodzę do niej od dzieciństwa i nie pamiętam żeby była dla mnie niemiła..ciężko znaleźć drugiego tak dobrego,miłego,ciepłego,rzetelnego lekarza..ja jeszcze nie znalazłem.

LEKARZ Z POWOŁANIA, CIEPŁA, CIERPLIWA, KOMPETENTNA JEDNAK PRZYCHODNIA OKROPNA, SYSTEM KOLEJKOWY, CZEKASZ PO 3H Z MAŁYMI DZIEĆMI NA WĄSKIM KORYTARZU, BO NIE WIESZ KIEDY BEDZIESZ PRZYJETA, CZĘSTO STOISZ Z DZIECKIEM NA RĘKACH BO NIE MA MIEJSCA DO SIEDZENIA TYLE JEST PACJENTÓW, RADZĘ USPRAWNIĆ TROCHĘ TEN DZIWNY SPOSÓB PRZYJMOWANIA PACJENTÓW, SZANUJMY CZYJŚ CZAS A NIE TRAKTUJMY PACJENTOW JAK ZŁO KONIECZNE !!!

LEKARZ Z POWOŁANIA, CIEPŁA, CIERPLIWA, KOMPETENTNA

Pani Orchel jest godna polecenia, można z nią o wszystkim porozmawiać, nie ma wstydliwych pytań czy chorób. Zawsze uśmiechnięta co pomaga wrócić choremu do zdrowia. Chętnie się do niej wraca.