1,7
1,6
1,7
1,6

Nie wiem vzy ta pani jest kompetentna jako lekarz, ale na pewno ma gdzieś pacjentów i ich potrzeby. Zadzwoniła do mnie w poniedziałek, podczas gdy telewizyta była umówiona na piątek. Na moją informację, że wskutek braku porady telefonicznej musiałam.pilnie pójść prywatnie i za przysługujacy mi na ryczałt lek ratujący życie zapłacić 130 zł,.i że bardzo jej za to dziękuję, rozłączyła się nie rzucając nawet "przepraszam".

Lekarka betonowa. zupełnie nie umie podejść do pacjenta. Nie patrzy na obecny stan tylko na papiery sprzed 20 lat... nie polecam

Byłam w 5 miesiącu ciązy. Mam przewlekłe zapalenie zatok. Miałam silny ból głowy więc zgłosiłam się do pani doktor. Nie zostałam wogóle przebadana, tylko dostałam skierowanie na test. Z zaleceń to miałam sobie zaparzyć herbatkę i lipy i na siebie uważać. Po negatywnym wyniku zgłosiłam się do enel med, gdzie dostałam antybiotyk, który można stosować w ciązy...

Brak empatii, z gory zaklada teze po okresleniu dolegliwosci, ktore swiadcza o zupelnie innym problemie. Nie bierze pod uwage co mowi pacjent i kurczowo trzyma sie tego co najpierw stwierdzila jakby zalezalo jej na jak najszybszym pozbyciu sie pacjenta. Brak informacji co dolega (trzeba dopytywac). Wpisywanie kolejnych antybiotykow raczej tez nie pomaga. W moim przypadku konieczne bylo skorzystanie z porady innego lekarza.

Wspaniala lekarz dzięki niej jeszcze jestem na chodzie, potrafi wysłuchać o dolegliwościach i pomóc na ile to jest możliwe. Stara się znalesc przyczynę choroby i leczyć Inni lekarze rozkładali ręce tu mam pomoc i chęci a to ważne mając tyle dolegliwości

Stara się znalesc przyczynę choroby i leczyć

Pani doktor bardzo niemiła. Na pomoc również nie można liczyć. Odpowiada w sposób niedopuszczalny np. „Co Ty gadasz dziewczyno?”.

lekarka z bożej łaski bez empatii,pracuje dla siebie,okazuje wyższość,wyniosłość,niekompetentna,sztucznie miła, cierpiący pacjent nie może liczyć na fachowość i zrozumienie-wyjątkowy brak cech prawdziwego lekarza