lekarz Maria Ozdoba

Choroby zakaźne, Pediatra

pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem juz nie raz byłam u niej z dziećmi, jak również ja byłam przez nią leczona w młodszym wieku i od kat tylko pamiętam była życzliwa, miła i zawsze uśmiechnięta oraz służyła dobra rada i pomocą

Pani Doktor Ozdoba to lekarz z powołania , zawsze miła, nie odmówi przyjęcia nawet jeśli jest tłum pacjentów, doładna w diagnozie nie oszczedzająca na skierowaniach na badania, człowiek posiadający ogromną wiedzę i praktykę.Mogę z czystym sumieniem polecać Panią Doktor osobom szukającym dobrego specjalisty . Wdzieczna mama trzech młodych pacjntów

Wdzieczna mama trzech młodych pacjntów

Takich lekarzy jak Pani doktor Maria Ozdoba nie spotyka się. Zawsze życzliwa, serdeczna i pomocna w każdej sytuacji. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Nie szczędzi skierowań na badania oraz potrzebne konsultacje specjalistyczne, niejednokrotnie dzwoni i prosi specjalistów o możliwie najszybszy termin badania. Pani doktor jest godna polecenia.

To najlepszy lekarz w Łańcucie! Profesjonalista. Ogromna wiedza medycza. Pani dr jest miła i bardzo serdeczna. Polecam.

Doktor, bo oczywiście nie wolno się zwracać do niej inaczej, np. pani, co też wykrzyczała mi kiedyś prosto w twarz, jest mało uprzejma. Pięć tygodni leczyła moje dziecko, na coś na co w ogóle nie było chore, ładowała antybiotyk za antybiotykiem, czym zrujnowała organizm mego dziecka, na koniec ogłosiła, że dziecku nic nie jest, a cóż objawy nasilały się coraz bardziej. Gdy poprosiłam o skierowanie do specjalisty, z wielkim wyrzutem spojrzała na mnie i łaskawie dała, bo oczywiście lekarz nie lubi gdy się mu wytyka błąd. Nie polecam. Opryskliwa.

Pani doktor jak zawsze bardzo miła i pomocna. Słucha, próbuje pomóc na każde możliwe sposoby, wypisuje potrzebne skierowania. Poświęca tyle czasu ile trzeba. Polecam i pozdrawiam Panią Doktor !

Pani Doktor Maria Ozdoba zawsze dokładnie tłumaczy i zapisuje podawanie leków. Jest kompetentna, rzeczowa i zawsze służy radą i pomocą. Zaangażowana sercem i oddaniem w swoją pracę. Wzbudza zaufanie i jest pełna życzliwości. Oby więcej było takich lekarzy. Polecam Panią Doktor innym.

Niestety nie polecam tego lekarza, przykro mi. Byłam u niej kilka razy. Starałam się ją zrozumieć, niestety czara goryczy się przelała. Nie wiem czemu, ale mimo tego że rozmawiałam z nią miło i spokojnie to i tak zawsze byłam źle przez nią potraktowana. I Taka mała uwaga, nie słucha co ktoś do niej mówi, a wydawałoby się że lekarz powinien wysłuchać pacjenta..

Jak na nfz uwazam ze moze byc nic dodac nic ując

Jak na nfz uwazam ze moze byc nic dodac nic ując

Wspaniała, z poświęceniem i oddaniem zajmująca się pacjentem.Mimo że byłam w publicznej przychodni czułam się potraktowana jak w prywatnym gabinecie.Pani doktor jest przemiła, rozumie obawy rodziców i wszystko cierpliwie tłumaczy, wyciągnęła moją córkę z bardzo uciążliwej i niebezpiecznej choroby.Jeśli ktoś szuka lekarza z powołania,traktującego swój zawód z pasją, to serdecznie polecam.Mało dziś takich lekarzy...