lekarz Maria Paprocka-Wall

Internista, Reumatolog

Bardzo dobry lekarz Ludzkie podejście Pani doktor godna polecenia. Wszystko tłumaczy zrozumiale dla pacjenta Uśmiech pani doktor na przywitanie pacjenta kojący.

Bardzo dobry reumatolog. Pani doktor pomogła mi i teraz ból stawów nie spędza mi już snu z powiek.

Bardzo dobry reumatolog, wizyta spełniła moje oczekiwania.

Bardzo dobry reumatolog, wizyta spełniła moje oczekiwania.

Wywarła bardzo pozytywne wrażenie na mnie. Była to druga wizyta. Zawsze uśmiechnięta, miła. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Na wszystkie pytania odpowie. BARDZO GORĄCO WSZYSTKIM PAŃSTWU POLECAM PANIA DOKTOR !!!

Miałem problemy z kręgosłupem oraz silne bóle stawów które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Pani doktor mnie wyleczyla.

Prawdziwy lekarz z powołania. Dla Pani doktor liczy się przede wszystkim człowiek i jego zdrowie.