dr n. med. Maria Pawińska-Proniewska

Dermatolog

3,4
3,3
3,2

Doskonaly lekarz, mysli precyzyjnie, tlumaczy klarownie, zborna w diagnozowaniu, sprawnie radzi sobie z formalnosciami, w naturalny sposob uprzejma i zyczliwa pacjentom. Oby mi sie czesciej trafiali tacy lekarze

Oby mi sie czesciej trafiali tacy lekarze

Wspaniały lekarz z powołania wkładający mnóstwo serca w swoja pracę. Nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta jak u Pani Pawińskiej. Dokłada wszelkich starań, aby dobrać prawidłowe leczenie, bez skutków ubocznych. Leczy kompleksowo i nie zaczyna terapii od bardzo silnych leków co jest ogromnym plusem. Najlepszy dermatolog do jakiego mogłam trafić. Serdecznie polecam!

szarlatanka. moja mama walczy o zycie po jej "konsultacji" i arogankim podejsciu do chorej staruszki

szarlatanka.

WSPANIAŁA LEKARZ, A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU.MAM WIELKIE ZAUFANIE, ŻE ZNALAZŁEM SIĘ POD OPIEKĄ PANI DOKTOR PAWIŃSKIEJ Z PRZY-- CHODNI NUCLEUS NA UL. KOBIELSKIEJ(PRZENIESIONA ZE STOCZ-- KOWSKIEJ).-PANI WDZIĘCZNY PACJENT R.SZELĄG

CHODNI NUCLEUS NA UL. KOBIELSKIEJ(PRZENIESIONA ZE STOCZ--
KOWSKIEJ).-PANI WDZIĘCZNY PACJENT R.SZELĄG

Pani Pawińska poświęca pacjentowi ok. 4-5 min, nie zadając podstawowych pytań wymaganych podczas wywiadu lekarskiego. Jest dość miła, ale ciągle myli się jak wypisuje zwolnienia, recepty itp, w dodatku ma pretensje, że musi to poprawiać i wykłóca sie, mimo że nie ma racji (np. twierdziła, że można przyjść do pracy przed zakończeniem się zwolnienia i zusowi nic do tego, podczas gdy w razie np. wypadku w pracy podczas zwolnienia pracownika pracodawca może mieć poważne problemy). Za każdym razem, jak u niej byłam (zawsze przekierowywano mnie do niej z powodu nieobecności innego lekarza), przepisywała mi to samo. Kolejki są, owszem, z powodu braku organizacji w przychodni Nucleus. Ostatnio musiałam czekać 2 godziny, w tym 0,5h po wizycie na zwolnienie (bo pani doktor nie chciała wypisać go od razu). Nie polecam!

Lekarz z powołania profesjonalista,przyjmuje prywatnie i pacjentów ubezpieczonych,nie ma już takich lekarzy,etyka zawodu Pani.Dr.i jej wiedza oraz życzliwy stosunek do pacjenta stwarzają u chorego chęć do szybkiego wyzdrowienia a diagnoza postawiona przez Panią Dr. zawsze w 100 procentach sprawdziła się nie tylko mnie ale i moim znajomym których wyleczyła z wielu chorób.Jeśli bym miała okreslić kim jest Pani Dr.to taki Doktor Judym w spódnicy.Życzę wszystkim zdrowia a chorym aby trafili pod dobre skrzydła Dr.Pawińskiej-Proniewskiej będą bezpieczni.Pozdrawiam uzdrowiona pacjentka.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUG PANI DOKTOR MARI

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUG PANI DOKTOR MARI

Dr Pawińska jest jeszcze geriatrą i to bardzo wysokiej klasy z rozległą praktyką w ramach NFZ. Pacjenci kochają ją, a kiedy przyjmuje, na korytarzu jest tłum ludzi. Nikomu nie odmówi, wielu postawiła na nogi. Nigdy nie wypowiada się źle o kolegach, choćby miała inne zdanie o ich leczeniu. Nie podważa niczyich autorytetów, bo sama dla pacjentów jest wielkim autorytetem.Jest super.Ania

dzięki pani doktór która nawet nie raczyła mnie zbadać trafiłam w ciężkim stanie na stół operacyjny

Lekarka arogancka i niesympatyczna, a do tego niestety chyba też niezbyt kompetentna. Moim zdaniem nie radzi sobie w kontaktach z ludźmi.