Maria Plamowska

1,1

Takiej osobie powinno odebrać się prawo do wykonywania zawodu.Bardzo nieprzyjemna traktująca pacjentów jakby miała wykonać badanie za karę.Odradzam.

Czytałam opinie o pani doktor,ale pomyślałam sobie,może ona miała zły dzień lub pacjentka opisująca sytuację.Poszłam bez żadnych uprzedzeń.Miałam zbadany wzrok przez optometrystę i chciałam tylko receptę na okulary, bo taka się należy raz na 3 lata.Poprzednio miałam wypisywane okulary przez okulistów i oprawki +szkła ,to był dla mnie spory wydatek,a okulary nie spełniały swojej roli-były źle dobrane.Weszłam do gabinetu i wyjaśniłam o co mi chodzi.Pani doktor prawie furii dostała,machała rękami we wszystkie strony.Stwierdziła ,że podważam jej autorytet,bo jak jakiś optometrysta może zbadać mi wzrok.Powiedziała ,że mam wyjść z gabinetu ,bo ona tylko rano kawę piła i idzie na przerwę śniadaniową.Pacjenci w poczekali lekko zdziwieni,ale mówię,że przerwa śniadaniowa.Pani doktor wraca dosłownie po 5 minutach(krótka ta przerwa ,nawet pacjenci zdziwieni) i zaprasza mnie do gabinetu.Badanie jednego oka przez komputer,dosłownie sekunda przy czym nie omieszkała mnie pociągnąć za wypielęgnowane rzęsy,drugie oko też sekunda,kartka z tekstem prawie wyrwana z ręki.Stwierdziła ,że badanie jest zgodne z badaniem optometrysty,tylko po co mi te cylindry.Wkurzyłam się troszkę i powiedziałam-Pani doktor,jak to taki problem,to proszę receptę bez cylindrów.Cylindry poprawiają ostrość wzroku.Potem mi pani zarzuci ,że pani nie widzi.Powiedziałam ,że jedyne co jej zarzucę to przerost ambicji.NIE POLECAM I ODRADZAM.Doprowadziła mnie do łez .Jestem emerytką i zależało mi tylko na recepcie na szkła.Mój lekarz rodzinny uprzedził mnie ,że nie dobiera się szkieł u okulisty i miał świętą rację.Stres przeżyłam ,co nikomu nie życzę,ale widzę doskonale.

Ostrzegam was!Pani Plamowska,to bardzo nieprzyjemna osoba,do tego niekompetentna.naraziła mnie na koszty ponownego doboru szkieł. Jeżeli nie chcecie stracić zdrowia i pieniędzy,to oszczędźcie sobie spotkania z tym chamidłem. Olek W.

Olek W.

Nie zamierzam podważać kompetencji Pani doktor, jednakże jej stosunek do pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Byłam u niej dwa razy i to zdecydowanie o dwa razy za dużo. Okulistka jest nieuprzejma, opryskliwa, a pacjenta traktuje jak, brzydko i kolokwialnie powiedziawszy, "śmiecia". Zachowuje się, jakby została do tej pracy zmuszona, nie lubiła jej. Jeśli ktoś rozważa wizytę u niej - stanowczo odradzam. Osobę o słabszych nerwach, potrafi doprowadzić do płaczu. Pozdrawiam!

Nie polecam tej okropnej osoby! Jest bardzo niemiła , unosi głos ,bardzo szybko się denerwuje ,nie ma podejścia do dzieci. Naprawdę nie warto do niej chodzić!!!

Opryskliwa, niemiła, niekompetentna. Zachowanie "Pani doktor" jest skandaliczne. Byłam z ojcem, 71 lat, ,,pani doktor"niegrzeczna, krzyczała bo była zniecierpliwiona, denerwowała się na tatę, że nie wykonuje jej poleceń szybko jakby sobie tego życzyła, a kiedy w czasie badania okazało się, że tata ma jaskrę i zupełnie nic nie widzi na jedno oko, a na drugie widzenie minimalne(cienie przedmiotów czy osób) ani przez chwilę nie było jej głupio za to jak się zachowała. Nie polecam nikomu wizyt i leczenia u tej pani.

Straszna kobieta! Razem z narzeczonym zabraliśmy 3-letnią córeczkę do tej pani... Córka wcześniej u innych okulistów nie dawała się zbadać, bo była za mała. Zapisałam wyjątkowo ją do tej babki bo był szybki i wygodny termin... Córka była chętna na zbadanie wzroku ale pani zaczęła nerwowo potrząsać jej główką, unosiła głos i gdy córka zaczęła się kręcić próbowałam ją uspokoić to pani nagle stwierdziła że moja córka "się broni i nie da się zbadać", kiedy się uspokoiła to na prośbę narzeczonego, czy można spróbować jeszcze raz stwierdziła że nie ma sensu bo córka gorzej na to oko widzi i dlatego się broni, potem zakropliła oczy na poszerzenie źrenic, poczekaliśmy i miała zostać zbadana sprzętem, kiedy chciałam córkę spokojnie zagadać, żeby sama oparła w danym miejscu bródkę, pani zaczęła nerwowo przytykać jej główkę i krzyczeć "trzymaj jej głowę, no co ty robisz kobieto?!!" ... kiedy już udało się córkę uspokoić, narzeczony powiedział że można jeszcze raz spróbować, to ona stwierdziła, że już skończyła (a sekundę wcześniej narzekała, że nie da się zbadać dziecka), a jak narzeczony nalegał to zwyczajnie go szturchnęła, żeby usiadł z córką na kozetce, a kiedy nie wytrzymał i wybuchł zaczęła się drzeć, sekundę później się uspokoiła, wyprosiła narzeczonego i tyle. Diagnoza: "nie wiem, nie dała się zbadać. Trzeba obserwować"... Nerwowa atmosfera, nie tylko dziecko, ale dorośli czują się nieswojo.. Co chwila powtarzała w kółko jak nawiedzona "Dzieci takie są, dzieci takie są" Pani Plamowska powinna zrezygnować z zawodu i udać się do jakiegoś kompetentnego specjalisty od zaburzeń?

Miałam "przyjemność" wizyty u tej Pani w eskulapie... żal. Całość nastawiona na ilość a nie jakość, pacjenci rozpisani na wizytę co 15min, nie wiem jaki lekarz może zbadać szczegółowo w tak krótkim czasie, oczywiście opóźnienie około 2,5h a jak się nie zmieścisz w godzinach przyjmowania Pani doktor zamyka drzwi i każe się umówić na inny termin!!!! Dołączam się również do wcześniejszych opinii o Pani doktor.

Opryskliwa, niemiła, niekompetentna. Zachowanie "Pani doktor" jest skandaliczne. W głowie się nie mieści, że w dzisiejszych czasach taki lekarz nadal przyjmuje pacjentów.

ŻENADA, JAK MÓGŁBYM DAŁBYM PUNKTY UJEMNE. OPRYSKLIWA, BADANIE POŚPIESZNE I Z PRETENSJAMI ŻE ZAWRACA SIĘ 4 LITERY. NA PYTANIE O CHOROBĘ USŁYSZAŁEM ODPOWIEDŹ "A SKĄD JA MAM WIEDZIEĆ" RÓWNIE DOBRZE MOGŁEM IŚĆ DO KOWALA-EFEKT BADANIA BYŁBY TEN SAM