Maria Plamowska

1,1

Ze smutkiem muszę odradzić wizytę u Pani doktor. Bardzo szybko - miałem wrażenie, że niedokładnie, cały czas spoglądała na zegarek, a w konsekwencji dwa dni po odebraniu okularów - musiałem iść jeszcze raz do innego okulisty i odebrać zupełnie inną receptę na szkła.

Dr bardzo niesympatyczna wiecznie niezadowolona, nikomu nie polecam wciąż zmęczona pacjentów traktuje przedmiotowo.

nie wyjasnia przyczyn choroby i zaleceń, nerwowa, opryskliwa

nie wyjasnia przyczyn choroby i zaleceń, nerwowa, opryskliwa

Zaprosila 3 pacjentow na raz do gabinetu i wlasciwie od razu przystapila do leczenia od razu 3. Sorki ale to jakas ignornatka. Wyprosila mnie z gabinetu jak jej zwrocilem uwage ze tak nie mozna.

Nikomu bym jej nie poleciła. Gdy stwierdziła u mnie krótkowzroczność nic mi nie wytłumaczyła , tylko zaczęła na mnie wrzeszczeć .! Przepisała mi za małe szkła , a na następnej wizycie w jej gabinecie nie spędziłam nawet 5 min. Kazała mi czytać literki z tablicy , nie widziałam tych ostatnich , ale powiedziała , że jest wszystko OK. ;/ Zdecydowanie nie polecam , Najgorszy z okulistów jakiego byłam . Zdecydowanie okropne podejście do pacjenta . !