lekarz Maria Przyrowska

Nie rozumiem tych pozytywnych opinii! Mam bardzo zle przejscia z tą Panią którą nie powinna mieć dr przed nazwiskiem! Przepisała dziecku antybiotyk, mimo mojego sprzeciwu po którym córka ma wymioty i nie reaguje na niego. Bez badań krwi ani przeswietlenia klatki piersiowej stwierdziła atypowe zapalenie płuc. Tłumaczyła to tym ze " wszyscy mają to i ona też ma" Leczenie na chybił trafił. Kazała odstawić inhalacje gdzie okazały sie jednak konieczne! Z całego serca nie polecam usług tej Pani co do pediatrii nt. Usg się nie wypowiem bo nie wiem.

Zrezygnowałam z tego lekarza z braku zainteresowania pacjentem, odsyłania w inne miejsca do specjalistów, byle by sie pozbyć pacjenta, a nie skierować na badania w celu wyjaśnienia choroby. Kompletna strata czasu chodzenia z dzieckiem do tej doktor.

Bardzo często jestem u pani doktor, gdyż mój synek często choruje, jeszcze nigdy nie trafiłam na zły humor lub lekceważenie objawów. Zdecydowanie polecam, pani doktor zawsze znajdzie czas i udzieli wystarczających odpowiedzi,

Lekarz który ma serce i "nie bije piany"

Lekarz który ma serce i "nie bije piany"

Lekarka która zna się na dzieciach i swojej pracy. Nie wciska antybiotyku przy kazdym kichnięciu i nie wystawia recept i zwolnień na życzenie pacjenta. Uczciwość i profesjonalizm. Polecam matkom które szukają dla swoich dzieci lekarza z powołania, z wiedzą i doswiadczeniem

lekarz który nie bardzo zna się na tym co robi!!!!

lekarz który nie bardzo zna się na tym co robi!!!!