Wizyty trwają 5 minut i zupełnie nic nie wnoszą do leczenie alergii pokarmowych u dziecka. Oprócz testów płatkowych Pani Dr nie skierowała na żadne inne badana, wszystko robiłam na własne zlecenie, według własnej wiedzy i za własne pieniądze. Pani Dr skupia się wyłącznie na skórze, a alergia pokarmowa wyrządza większe szkody wewnątrz ciała. AZS to tylko wierzchołek góry lodowej. Po kilku wizytach rezygnuję z dalszej opieki bo jedynie co wynoszę z wizyty to emolienty.

Leczymy sie u pani doktor w poradni na Strzeleckiej od 3 lat. Po tych 3 latach my znamy juz Pania Doktor bardzo dobrze, natomiast ona naszego synka nie zna wogole. Trudno sie dziwic przy takiej ilosci pacjenow, jak przychodzi sie do kontroli Pani doktor nie wie wogole na co dziecko jest uczulone, jakie leki mu dawala i jaka byla diagnoza. Zanim wejdzie sie do Pani doktor, to asystentka (lekarz na praktyce bez skonczonej specjalizacji) robi wywiad. Pani doktor oglada "raport" z tego wywiadu w 30 sek na komputerze, i na tej podstawie, bez MARNOWANIA CZASU NA ROZMOWE Z PACJENTEM, wystawia recepte i skierowanie na testy. Zdarzalo sie nam, ze przepisywala leki w trzykrotnie wyzszej dawce niz dozwolona w ulotce (dla tak malego dziecka, podobno uzasadniala to ostra alergia, ale mysle ze to jest raczej roztargnienie pani doktor). Zdarzalo sie, ze mylila nas z innym pacjentem i zaczynala rozmowe o jakiejs przypadlosci, ktorej nasze syn nigdy nie mial. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Jest to lekarz PRZEREKLAMOWANY. Zapewne dobry specjalista, dobrze wyksztalcony. Ale Droga Pani Doktor - nie da sie w takim tempie "przerabiac pacjentow" i "odwalac swojej roboty" za marne pieniadze NFZ, bo tylko w Gabinecie Prywatnym ma Pani 3 minuty wiecej "na pacjenta" niz te NFZ-towskie normy. Podkreslam, ze jest to dobry specjalista, zapewne z ogromna wiedza (ktora sie nie dzieli z rodzicami dziecka, moze nie potrzeba, ale potrzeba wnikliwej diagnozy a na to trzeba czasu). W pospiechu i bez zaangazowania nie da sie nikogo sensownie leczyc. Mniej pacjentow, a wiecej uwagi dla kazdego i mysle ze wszystkie oceny bylyby na 5.

Polecam wszystkim, trafiliśmy do Panie dr. Rembiasz kiedy inni lekarze mówili nam że dziecko może kaszleć nawet 6 mies, i nie jest to nic dziwnego. Po diagnozie i badaniach zleconych przez Panią Dr. okazało się ze był powód, Pani Dr. przepisała podawanie dziecku środka na wzmocnienie po kilku tygodniach objawy ustały i do dzisiaj (6 lat) dziecko nie zapada na gardło. Dziękujemy za pomoc !! Rafał

Rafał

Nie do końca profesjonalne podejście do sprawy. Trochę arogancka a do tego widać, że jest zadufana. Wizyta powiedzmy ok. Chociaż nie do końca spełniła oczekiwania. Mimo wszystko nie obyło się bez wizyty u innego alergologa, gdyż Pani nie do końca określiła sposób i profilaktykę leczenia mojego dziecka

Pani dr na początku była super. Gdy trafilismy do niej skora synka byla juz w okropnym stanie [ciagle pokrzywki, luszczenie skory itd.] nikt nie pomogl, Pani dr od razu pomogla.Bylismy zachwyceni.W szpitalu zlecala badania,przyjmowala bez kolejki, na wizytach prv godzine omawiala z nami diete synka-ogolnie rewelacja.Po ponad roku i kilku wizytach kontrolnych w poradni i prw chyba zmieniam zdanie.Synek ma 2 latka,2 pobyty w szpitalu za soba-nagle przypadki duszenia sie po wprowadzeniu bialka "pod okiem pani dr" i teraz tkwimy w miejscu.Badan niby mamy jeszcze nie robic, dieta synka jest monotonna,nudna i obrzydliwa,zero sugestii na moje uwagi o totalnym braku apetytu synka...zastanawiam sie nad wizyta u dr Cichockiej.

Lekarz godny polecenia. jak na razie zajęła się moją córeczką . polecam

Lekarz godny polecenia. jak na razie zajęła się moją córeczką . polecam

P.dr.Rembiasz jest oschła i niepotrafi trafnie postawić diagnozy :( :/ :(( traktuje pacjentów jak zgniłe zniemniaki!!!!! strzeżcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam bardzo pozytywną opinię mogę polecić

Mam bardzo pozytywną opinię mogę polecić

Bardzo troskliwie zajęła się moim synkiem co się nie zdarza często w publicznej służbie zdrowia.

fatalna lekarka. Wyznaje zasadę - następny proszę. nasza wizyta trwała może 5 minut. nawet nie obejrzała i nie zbadała dziecka - przepisała leki pewnie takie jak wszystkim bez wczuwania się w konkretnego pacjenta. Od takich uciekać.