3,5
3,2

Pani Doktor na pewno rzetelnie wypełnia obowiązki i jest miła, ale nie widzę postepów w leczeniu mojego dziecka. Wydaje się podchodzić do niego rutynowo i bez szczególnych pomysłów czy zaangażowania, które dawałyby jakąś poprawę. Dlatego mam mieszane uczucia co do oceny Pani Doktor.

P.dr.Rembiasz jest oschła i niepotrafi trafnie postawić diagnozy :( :/ :(( traktuje pacjentów jak zgniłe zniemniaki!!!!! strzeżcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fatalna lekarka. Wyznaje zasadę - następny proszę. nasza wizyta trwała może 5 minut. nawet nie obejrzała i nie zbadała dziecka - przepisała leki pewnie takie jak wszystkim bez wczuwania się w konkretnego pacjenta. Od takich uciekać.