lek. dent. Maria Rewakowicz-Czech

1,5

Jest dokładnie tak, jak napisała tu już p. Daria. Pani doktor faktycznie jest bardzo miła, chwilami wręcz jest to zbyt przesłodzone, ale nie ma bladego pojęcia o leczeniu zębów. Po kilku latach leczenia u tej Pani (niestety aż kilku!) dzięki jej tchórzostwu (nie chciała się podjąć bardziej skomplikowanego leczenia) zmieniłam lekarza. Dopiero u nowego lekarza zobaczyłam jak wygląda choćby usuwanie kamienia, okazało się, że to co robiła ta Pani niewiele miało z tym wspólnego. Co gorsza okazało się, że zęby która ta Pani ponoć leczyła"kanałowo" nie są w ogóle wyleczone, ...

Po kilku latach leczenia u tej Pani (niestety aż kilku!) dzięki jej tchórzostwu (nie chciała się podjąć bardziej skomplikowanego leczenia) zmieniłam lekarza. Dopiero u nowego lekarza zobaczyłam jak wygląda choćby usuwanie kamienia, okazało się, że to co robiła ta Pani niewiele miało z tym wspólnego. Co gorsza okazało się, że zęby która ta Pani ponoć leczyła"kanałowo" nie są w ogóle wyleczone, bo kanały nie zostały całkowicie wypełnione. Nie polecam nikomu korzystania z usług tej Pani.

Pani stomatolog ładnie się uśmiecha prawi komplementy, ale wszystko ma na celu zatuszowanie braku umiejętności. Najlepiej wychodzi jej wymiana starych wypełnień, nie potrafi przyznać się do błędu, bierze się za coś o czym nie ma pojęcia. Plomby odpadają, kruszą się.... Naciąga na kolejne wizyty, ukierunkowana wyłącznie na pieniądze.