lekarz Maria Robak

Pani nie umie leczyc dzieci przyszlam z dzieckiem do dr.Robak zwykły kaszel a po kilku dniach okazuje sie zapalenie oskrzeli zamiast dac od razy antybiotyk aby dzieko nie meczylo sie to teraz siedze z dzieckiem juz 2 tydzien w domu dzieki Pani .

Trudno ta panią nazwać panią dr.Beznadziejny lekarz który odsyła półtoraroczne dziecko z zapaleniem oskrzeli bez antybiotyku bo stwierdza ze nie ma dziecku czego zapisać.Czym naraża nas na koszty wizyty prywatnej .Pani Robak czas na emeryturę bo nie dość ze nie potrafi pani leczyć to jest pani złośliwa i obraza pacjenta.Tacy beznadziejni lekarze nie są nam potrzebni.Nie pozdrawiam

Pani Doktor ma nie tylko idealne podejście do dziecka, ale co ważne idealne i spokojne podejście do rodzica. Potrafi wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczyć, a każde dziecko można powiedzieć, że traktuje jak swoje. Polecam !!!!