lekarz Maria Robak

Pediatra

2,5

Pani Doktor ma nie tylko idealne podejście do dziecka, ale co ważne idealne i spokojne podejście do rodzica. Potrafi wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczyć, a każde dziecko można powiedzieć, że traktuje jak swoje. Polecam !!!!

Trudno ta panią nazwać panią dr.Beznadziejny lekarz który odsyła półtoraroczne dziecko z zapaleniem oskrzeli bez antybiotyku bo stwierdza ze nie ma dziecku czego zapisać.Czym naraża nas na koszty wizyty prywatnej .Pani Robak czas na emeryturę bo nie dość ze nie potrafi pani leczyć to jest pani złośliwa i obraza pacjenta.Tacy beznadziejni lekarze nie są nam potrzebni.Nie pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz