Rodzilam Z Marysi pomoca w kwietniu 2013 w przyszpitalnym domu narodzin przy ul Zelaznej. Byl to moj 2 porod, pierwszy porod odbyl sie za granica. Bardzo balam sie porodu w Polsce (dlatego ze pracowalam wtedy w sektorze Mother and baby i sie nasluchalam co kobiety przechodza w Polskich szpitalach). Moj maz jest cudzoziemcem i z tego powodu rowniez zalezalo mi na tym by opieke nade mna sprawowala osoba kompetentna (czyli majaca najswiezsza wiedze z dziecziny poloznictwa i karmienia piersia) i aby rowniez maz mogl sie dogadac z personelem szpitala. Marysia jest niesamowicie konkretna osoba. Mowi jak jest, w krytycznych momentach przejmuje pelna kontrole co dalo mi poczucie bezpieczenstwa. Wiedzialam ze Marysia czuwa i wie co robi, wiedzialam ze kazda decyzje podejmuje biorac pod uwage dobro moje i dziecka. Bardzo polecam Marie.

Rodzilam z Marią w domu. Jest mistrzynią w swoim fachu. Ma ogromną wiedzę na temat ciąży, porodu i połogu ale także na temat psychiki i emocji kobiety w tych momentach. Z niesamowitym wyczuciem potrafiła dodać mi otuchy i odwagi w trakcie ciąży (bałam się porodu po wcześniejszych doświadczeniach) a to jak prowadzi poród jest po prostu niesamowite - dokładnie wtedy kiedy trzeba robi lub mówi coś co ogromnie pomaga. Już w trakcie porodu byłam zaskoczona tym że może to być tak wspaniałym doświadczeniem. Maria Romanowska ma także ogromną wiedzę i umiejętności - wagę dziecka oceniła przy badaniu znacznie dokładniej niż USG. Szczerze polecam - poród z nią to wspaniałe, budujące doświadczenie, pomaga odkryć swoją kobiecą moc. Daje to wielką siłę w dalszym życiu. Warto zapewnić sobie taki poród i swojemu dziecku taki cudowny start w życie!

Rodziłam z Marią w domku. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że to właśnie ta położna. Jest niezwykle profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym ciepła, miła i ma ogromne poczucie humoru (dla mnie idealna mieszanka). Zawsze czułam się przy niej bezpiecznie i otaczało mnie poczucie, że "wszystko będzie dobrze". Każde spotkanie (przed porodem i po) trwało tyle, ile potrzebowałam. Tłumaczyła wszystko o niebo lepiej niż lekarze, bardzo dokładnie, zwracała uwagę na wszystkie szczegóły. W czasie porodu była dyskretna, ale opiekuńcza, byliśmy przy niej niezwykle wyluzowani. Bardzo mi pomogła przy rodzeniu się główki, dzięki niej (a także poleconemu przez nią masażowi krocza) nie zostałam nacięta. Jeśli kiedykolwiek będę miała jeszcze rodzić, nie wyobrażam sobie innej pomocy (oprócz męża :))) Maria jest naprawdę wspaniałą kobietą. Kinga N.

Fantastyczna osoba, godna zaufania. Dzięki Marii poród przebiegł naprawdę sprawnie, dobre rady pozwoliły urodzić siłami natury. Polecam

Przesympatyczna i niesamowicie pomocna kobieta :-) w momencie gdy tracisz sily w trakcie porodu potrafi zmotywowac jak nikt inny. Jestem dumna ze pomagala rodzic wlasnie mi !

Rodziłam z Marią na Żelaznej (nie zakwalifikowałam się do porodu domowego) i polecam ją bardzo. Po pierwsze fantastyczny kontakt - pierwsza wizyta w ciąży trwałą półtorej godziny, Maria zebrała super dokładny wywiad i udzieliła mi dużo więcej wskazówek co do ciąży i przygotowania do porodu niż lekarz na wszystkich wizytach w sumie. Zastosowałam rady i cały poród trwał 4 godziny.. Maria była zawsze pod telefonem, jeszcze przez kilka tygodni po porodzie dzwoniła do mnie i upewniała się, że i ja i dziecko mamy się dobrze i nie potrzebujemy pomocy. W ...

W porodzie bardzo mi pomogła, szanowała moje życzenia i poprowadziła poród tak, że mimo tempa - nie uszkodziłam się, nie byłam też nacinana. Następne dzieci tylko z nią!

Ostrzegam przed tą położną, skrajnie niesympatyczna i wyższościowa, tak w czasie ciąży jak i w czasie porodu, gdy byłam pozostawiona sama sobie nawet w czasie parcia (po instruktażu jak to robić z pomocą męża - wyszła).Żałuję, że nie zrezygnowałam z niej w czasie ciąży, skoro każdy z nią kontakt wiązał się z ruganiem mnie (ostra reakcja na wyznanie, że nie umiem badać swoich piersi, bo mam tam wiele zmian mastopatycznych - nakrzyczała i nastraszyła rzekomo płaskimi brodawkami - dodam, że dzidziuś się potem nie uskarżał), przekpiwaniem (gdy skarżyłam się na drętwienie dłoni i bóle nadgarstków - "tak, niech Pani idzie z tym do neurologa, będzie miał ubaw")i wieloma innymi nieprzyjemnościami.

wspaniała położna!!! mój poród odbywał się w domu pod opieką Marii i właśnie dzięki niej, pomimo trudności (22 godziny rodzenia) swój poród wspominam wspaniale i magicznie. Maria jest osobą dyskretną, pomocną, a zarazem pełną poczucia humoru i trzeźwości myślenia, które są nieocenione w tak bolesnym i długim przeżyciu jakim jest poród. Jeśli rodzić, to tylko z nią, naprawdę. Pamela Kucińska

Fantastyczna dziewczyna - spokojna, opanowana, zdecydowana i do tego baaardzo miła, czyli wszystko czego rodzącej potrzeba. Mam wrażenie, że urodziła to dziecko za mnie... Każdy następny (ten był w grudniu 2009) poród tylko z nią.

Wspaniała położna. Rodziłam z Panią Marią dwa tygodnie temu na Żelaznej, ciepła, kompetentna, opanowana osoba, bardzo mi pomogła i dopingowała. Mimo że poród trwał 12 godzin, wszystko odbyło się bez komplikacji i co b.ważne, bez nacinania krocza. Dzięki niej na świat przyszedł nasz synek Kubuś:)

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Gabinet lekarski
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska