lekarz Maria Romańska

Internista, Hematolog

Bardzo uprzejma, życzliwa, spokojna, kompetentna. Zdecydowanie wzbudza zaufanie.Na pewno poświęcałaby więcej czasu pacjentowi, gdyby mogła. Jest bardzo zapracowana. Mimo to zawsze uśmiechnięta.

Nie polecam. w 2004r. pierwsze wizyty w MEDICU na ul.Klonowej. Skierowanie na wyniki na zwykłej kartce papieru i ustne wskazanie by takowe robić w "Szpitalu Górniczym".Kilka wizyt wyniki z innych tańszych diagnostyk niż w "Górniczym" nie chętnie oglądane i mimo iż i tak większość badań robiona we Wrocławiu(tam wysyłano pobrany materiał) stwierdzenie przez panią doktor "pewnie są źle wykonane".3 miesiące kilka wizyt,antybiotyki usg jamy brzusznej do każdej wizyty i żadnej diagnozy. Dopiero we Wrocławiu mi pomogli. I co z tego,że bardzo miła pani doktor jak niestety nie pomogła mi,a przeciągnęła ...

Nie polecam. w 2004r. pierwsze wizyty w MEDICU na ul.Klonowej.
Skierowanie na wyniki na zwykłej kartce papieru i ustne wskazanie by takowe robić w "Szpitalu Górniczym".Kilka wizyt wyniki z innych tańszych diagnostyk niż w "Górniczym" nie chętnie oglądane i mimo iż i tak większość badań robiona we Wrocławiu(tam wysyłano pobrany materiał) stwierdzenie przez panią doktor "pewnie są źle wykonane".3 miesiące kilka wizyt,antybiotyki usg jamy brzusznej do każdej wizyty i żadnej diagnozy. Dopiero we Wrocławiu mi pomogli. I co z tego,że bardzo miła pani doktor jak niestety nie pomogła mi,a przeciągnęła wszystko o 3 miechy. Tak to jest jak ktoś "sam sobie sterem,statkiem i żaglem"

Wspaniały człowiek. Lekarz z powołania. Od kilkunastu lat leczy moją mamę na czerwienicę. Bezapelacyjny wzór uczciwości, życzliwości i kompetencji. Życzyłbym sobie oby tylko tacy lekarze mnie leczyli.

Nie polecam tego lekarza jako hematologa.Nie rozpoznała poprawnie choroby i rozpoczela błędne leczenie.Kiedy juz wiadome bylo,ze to chloniak zlosliwy nadal zle leczyla.Dopiero we Wrocławiu w klinice hematologii zaczeto prawidlowo leczyc raka,ale bylo juz za pozno.

Pani Maria jest świetnie wykształconym lekarzem, z wielkim doświadczeniem, jest skromnym człowiekiem o wielkim sercu. Ewa

Lekarz z powołania, życzliwa, zawsze uśmiechnięta, wzbudza pełne zaufanie.

Lekarz z powołania, życzliwa, zawsze uśmiechnięta, wzbudza pełne zaufanie.