lekarz Maria Rząca

1,7
1,5
2,7
1,7

Bardzo kiepski lekarz, niemiła brak kompetencji. Leczenie odbywa się na wyczucie, nie robi żadnych badań. Nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Nie ma żadnego podejścia do chorego. Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Może kiedyś trafi na pacjenta bądź kogoś z rodziny komu będzie się chciało dochodzić do przysługujących praw. Może kiedyś ludzie będą mieli jej dosyć i nie podpiszą z nią kontraktu. Byłoby to dla dobra niby leczonych pacjentów. Chciałabym żeby jakiś specjalista potraktował ją tak jak ona traktuje swoich pacjentów a marzenia podobno się spełniają. Proponuję unikać takich lekarzy ,dlatego ja zmieniam lekarza który bierze nasze pieniądze a w zamian nic nie daje no może jedno rozstrój nerwowy.

Ta Pani nie nadaje się na lekarza nie daje żadnych skierowań potrafi silne leki przeciw bólowe przepisać nawet nie wypyta się czy można je brać

Nie polecam tego lekarza potrafi aby leki przeciw bólowe przepisywać odradzam tego lekarza aby kłopotów morze narobić.

nigdy stwierdzając u mnie astmę nie zleciła żadnych badań,nawet morfologii nie można się doprosic,miła ale lekceważy człowieka

BRAK PODEJMOWANIA WŁAŚCIWEGO LECZENIA, DR NIE ZLECA NIKOMU TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ NAWET W PRZYPADKU CHOROBY NOWOTWOROWEJ,WYPISUJE WSZYSTKIM TE SAME LEKI .MAM PRZYKŁAD PO SOBIE I PO WIZYCIE TATY.SAME WZIEWNE LEKI I SYROP, STOSUJE LECZENIE METODĄ PRÓB RAZ WYPISUJE SYROP NA KASZEL SUCHY NA KOLEJNEJ WIZYCIE JUŻ NA KASZEL MOKRY. STRATA CZASU.STRACIŁAM TYLKO PRZEZ TA DR KUPĘ CZASU A NIE WYLECZYŁA MNIE I WIELCE OBURZONA.LECZENIE PODJĘŁAM W CIECHANOWIE TROCHE ZA PÓŻNO,CHOROBA POSTĄPIŁA. ŻYCZĘ PANI DR TAKIEGO ZDROWIA JAK JA MAM-PÓŻNO WYKRYTY NOWOTWÓR-BO PANI MA OSZCZĘDNOŚCI I NIE ZLECA WŁAŚIWYCH BADAŃ!!!!!!!!!!!!!

Bardzo miła, rzetelna i konkretna pani doktor. ma bardzo dużo czasu dla pacjenta